Matthias

Ano. Znowu muszę przytaknąć Marudnemu że Matt jest smaczniejszy na żywo ;p
Odpowiedz
Nie wiem, mnie to jakoś nie bawi, nie nudzi, nie sprawia jakiejś dzikiej radości. Mogę zamknąć, ale od tego jest chyba to subforum GE.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Marud, milcz. Ci dam batona to pożałujesz.

A Matt to niedobre stworzenie i wcale nie jest taki fajny. A co, przynajmniej będę oryginalna.
Odpowiedz
Zamknij Matt, bo tu rzeczywiście jest jakaś kolebka spamerów - zboczeńców
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia czw, 27 lis 2008 - 15:52 napisał

Marud, milcz. Ci dam batona to pożałujesz.

A Matt to niedobre stworzenie i wcale nie jest taki fajny. A co, przynajmniej będę oryginalna.



Robisz mu antyreklamę? To jakaś przemyślna taktyka?
_______________

Matt, beat boy`u i biały wierszokleto, czy your new haircut to wyraz inspiracji latami 70`tymi?
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
A ja chcę spytać o taki film..
W sensie:
Czy znasz taki film, który mógłbyś oglądać i 100 razy i nie nudziłby Ci się?

Jeśli takie pytanie było to wybacz, ale przewertować 12 stron to trochę dużo


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Nie nazwałbym tego haircutem. To raczej hairnocut.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Matthias - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...