Sonata Arctica

Słucham, lubię i szanuję. Nie jest to może taka miłość jak do niejakiego NW, ale naprawdę lubię posłuchać.
Fullmoon, My Selene, The Cage to moje ukochane utwory. WOkal i klimat to najmocniejsze pkt Sonaty
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
Brzmi toto jak unowocześniona wersja Yngwie Malmsteena troche .
Odpowiedz
Ja skłaniam się nieco bardziej w stronę spokojniejszych kawałków tego zespołu. Nie chodzi o to, że wymiękam, bo na dobranoc zwykle TRVE NORWEGIAN BLACK METAL'u słucham, ale po prostu Sonata ballady ma bardzo ładne Mary Lou, Tallulah, Shy... A z mocniejszych, to zdecydowanie Wolf and Raven.
Odpowiedz
Lubię zespół. Nie wiem czemu. Spodobał mi się po prostu. Ot co
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Kiedyś mi się podobali i dużo ich słuchałam ;> Ale jakoś mi się przejadły takie klimaty.
Odpowiedz
Nie powiem bym słuchała tego zespołu jakoś strasznie namiętnie, ale owszem, zdarza się. Szczególnie takie kawałki jak Shy i Tallulah. Przyjemne ballady
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Hmm...
Było to tak:
KIEDYŚ (no kiedyś...) ściągałem dużo piosenek Nightwish'a, i dalej je, BTW, mam, ale ktoś w Mułku wstawił piosenkę Sonaty Arctici jako piosenkę wyżej wymienionego zespołu. Zorientowałem się dość późno, ale ta jedna piosenka (Over The Hills...) spodobała mi się tak bardzo, że stawiam ją na równi z najlepszymi Nightwish'a.

Pozdrawiam.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Muzyka

Sonata Arctica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...