Sonata Arctica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Etheriel,
To Sonata śpiewała Over The Hills..?
Eternith,
Hmm...
Było to tak:
KIEDYŚ (no kiedyś...) ściągałem dużo piosenek Nightwish'a, i dalej je, BTW, mam, ale ktoś w Mułku wstawił piosenkę Sonaty Arctici jako piosenkę wyżej wymienionego zespołu. Zorientowałem się dość późno, ale ta jedna piosenka (Over The Hills...) spodobała mi się tak bardzo, że stawiam ją na równi z najlepszymi Nightwish'a.

Pozdrawiam.
Eni,
Nie powiem bym słuchała tego zespołu jakoś strasznie namiętnie, ale owszem, zdarza się. Szczególnie takie kawałki jak Shy i Tallulah. Przyjemne ballady
Ati,
Kiedyś mi się podobali i dużo ich słuchałam ;> Ale jakoś mi się przejadły takie klimaty.
Rix,
Lubię zespół. Nie wiem czemu. Spodobał mi się po prostu. Ot co
Etheriel,
Ja skłaniam się nieco bardziej w stronę spokojniejszych kawałków tego zespołu. Nie chodzi o to, że wymiękam, bo na dobranoc zwykle TRVE NORWEGIAN BLACK METAL'u słucham, ale po prostu Sonata ballady ma bardzo ładne Mary Lou, Tallulah, Shy... A z mocniejszych, to zdecydowanie Wolf and Raven.
Ekhtelion,
Brzmi toto jak unowocześniona wersja Yngwie Malmsteena troche .
Ateane Faelivrin,
Słucham, lubię i szanuję. Nie jest to może taka miłość jak do niejakiego NW, ale naprawdę lubię posłuchać.
Fullmoon, My Selene, The Cage to moje ukochane utwory. WOkal i klimat to najmocniejsze pkt Sonaty
Wczytywanie...