[GI] Uriziel czy Fala Śmierci Uriziela?

Co wybieracie; Miecz, czy Runę?

Ja zazwyczaj gram Magiem.
Co nie oznacza, że biorę Runę: "Fala Śmierci Uriziela", oj, nie. Jak zagrałem Wojownikiem i grałem, z Urizielem było dobrze. Grało mi się bardzo fajnie. Ale gdy następnym razem wziąłem, Runę, gdy grałem Magiem, prawie w ogóle tych Fanatyków zabić nie mogłem. Oczywiście, na stado Orków jest "The Best", ale tam... Zanim czar się naładuję. Fanatyk podejdzie. Zaatakuję nas, przerwie proces i... Klipa.
Tak, więc jak zaczynam grę, gram Magiem, zawsze wybieram miecz i szkole się w broni dwuręcznej.
Wybieraj zawsze mniejsze zło, większe zachowaj na czarną godzinę.


Odpowiedz
Gdy ktoś wybierze wojownika- URIZIEL
Gdy wybierze maga- Fala Śmierci URIZIELA
Ja wybrałem miecz gdy grałem wojem. No, właściwie byłem Magiem Wody, ponieważ wywalili mnie z SO i przybłąkałem się do NO gdzie zapisałem się w poczet Czarodziei.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
zdecydowanie miecz... znaczy bawilem sie runa ale miecz wymiata... wogole to najlepsza bron ze wszystkich gothicow i wogole ever... w kazdej innej czesci najlepsze bronie byly takie troche zwykle no moze poza szponem beliara ale i tak byl cienki
Odpowiedz
runa jest skuteczna ale nie zdążysz nią zabić przeciwnika na daleki zasięg ani kogoś kto jest blisko ciebie a urizielem kosisz może i po kolei ale skutecznie... no i łatwiej się walczy z książętami demonów:P
Odpowiedz
Dla mnie i miecz i runa mają swój urok. Nie raz przechodziłem mając to czy to i w zasadzie nie potafie wybrać co lepsze.

Kombosy, Uriziel w łapie i czego chceć więcej?

Runa, runa, z pewnością "sieje zniszecznie", jednak na zabicie np 1 orka jest bez sensu ją używać.

Mieczem, to czy jeden czy jedenasie to i tak nie robi różnicy.

Nie wiem, to i to ma swój urok.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wolę miecz, mniej cackania się, w Gothicu nigdy nie przekonałem się do magii
Nie wiem jak potężna jest Fala, ale jeżeli jest podobna do innych run, to wolę mieczyk

Odpowiedz
Obie są dobre, wolę miecz, ale z tymi fanatykami to powiem wam że nie prawda, po prostu najpierw robimy lodową falę a potem jest no... aż za prosto
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Raz sobie klikałem i z NO zostałem Magiem (ach ta ciekawość) ale i tak wybrałem miecz. Skuteczniejszy, choć wymaga walki w zwarciu. Ze zbroją z pełzaczy stanowi dobry ekwipunek dla wojownika. Runy używałem, ale jej moc była dla mnie za słaba.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia pon, 23 cze 2008 - 07:42 napisał

Raz sobie klikałem i z NO zostałem Magiem (ach ta ciekawość) ale i tak wybrałem miecz. Skuteczniejszy, choć wymaga walki w zwarciu. Ze zbroją z pełzaczy stanowi dobry ekwipunek dla wojownika. Runy używałem, ale jej moc była dla mnie za słaba.


Zgadzam się z Cou - miecz jest też przydatny w SO bo nie marnujemy czasu na dobijanie przeciwników.
Runy nigdy nie miałem bo przeważnie gram najemnikiem(czasem tam coś ruszę maga)
Odpowiedz
Zdecydowanie Uriziel. Pukniesz kilka razy i po sprawie. A z falą śmierci uriziela? Nie przydatna na pojedyńczych wrogów, których w ostatnim rozdziale znajdziemy sporo-jeden, a silny. ( No kilka razy zdarzy się że będzie dużo, np. na końcu. ) Podchodzisz do fanatyka, zaczynasz rzucać zaklęcie, A i tak z tego co pamiętam to na fanatyka czy tam apokaliptyka potrzeba 2 fale śmierci. No i jak ją rzucasz to podchodzi taki fanatyk, cyk pyk elektryk i nie ma prądu


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Ja tam wole miecz, jeśli zaatakuję cię jeden ork to nie będziesz chyba używał runy i tracił many.
Odpowiedz
Widzę, że mamy na forum samych wojowników.

Nikt nie docenia runy?

Dzięki niej tyleee zabawy.

Ileż uroku w rzucaniu tego czaru w miejscach o dużym zaludnieniu - patrzeć jak ginie jeden po drugim wraz z lecącą falą...

Coś pięknego...

A ile duszyczek.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia czw, 26 cze 2008 - 10:23 napisał

Widzę, że mamy na forum samych wojowników.

Nikt nie docenia runy?

Dzięki niej tyleee zabawy.

Ileż uroku w rzucaniu tego czaru w miejscach o dużym zaludnieniu - patrzeć jak ginie jeden po drugim wraz z lecącą falą...

Coś pięknego...

A ile duszyczek.


No tak runa ma kilka plusów - ale miecz też
No wiesz Tamciu każdy ma inny gust...
Odpowiedz

Cytat

No wiesz Tamciu każdy ma inny gust...

Oczywiście, a na ich temat się nie dyskutuje.

Sam przecież też jestem zwolennikiem miecza, aczkolwiek doceniam zarówno miecz i runę.

Nie potrafię 100 % miecz, 0 % runa. U mnie 60%-40%.

Ke.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia czw, 26 cze 2008 - 11:12 napisał

Nie potrafię 100 % miecz,


Ja też - w moim przypadku jest to 99% miecz 1% runa
ja się czasem bawię runą (eh nie mając co robić czasem pochodzę na kodach - wiesz niezła jest rozróba w
wolnej kopalni z runą lub mieczykiem)
Odpowiedz
Tyle, że runa potrzebuje many, a na to nie chcę punktów marnować, na robienie rzezi w SO na większą skalę, zapewne lepsza jest runa, miecz wolniejszy ale za to załatwiasz każdego po kolei, a jak zdobywa się uriziel to nasi rywale już mało nam walą, więc można się pobawić.

Odpowiedz
Długo się rzuca falę śmierci, więc wybieram uriziela.
Odpowiedz
hmm runeeee......
Odpowiedz
← Gothic

Uriziel czy Fala Śmierci Uriziela? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...