[GI] Uriziel czy Fala Śmierci Uriziela?

Miecz. magia dla mnie jest tylko dodatkiem, w cRPG prawie zawsze wole wojowników
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Miecz! Runa jest do kitu jak dla mnie, wyżera manę,a jak ktoś za bilsko podejdzie to nic się nie da zrobić. Uriziel po storkoć lepszy. Zresztą w RPG'ach ja zawsze gram wojownikiem, nigdy nie mogłem się przyzwyczaić do użwania magii.
Odpowiedz
jaz zawsze grałem najemnikiem więc miecz. grałem raz magiem ale i tak wybrałem miecz runa tak długo się ładuje że zanim wypali już gryze piach
Odpowiedz
Runa, że tak powiem ma większego "powera", niestety długość jej ładowania, nie pozostawia dużo do życzenia. Zawsze wybierałem miecz i dobrze na tym wyszedłem. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Zasadniczo, to jestem niemal zawsze wojownikiem, więc mój wybór naładowania Uriziela jest oczywisty. Gothica przeszedłem kilkanaście razy, z czego na Falę Śmierci decydowałem się zaledwie dwukrotnie.
Odpowiedz
Miecz. Żadnej gry crpg nie przeszedłem magiem : )
Odpowiedz
Miecz, a przy kolejnej grze masowy mord falą śmierci w starym obozie. Ci uciekający kopacze, a po użyciu runy ich wrzaski podczas śmierci. Buahahahahaha!
Odpowiedz
Tylko za głowę się złapać, gdy patrzy się na powyższe wpisy Tak jak w każdym cRPG mag maga magiem pogania w moim wydaniu i bezdyskusyjnie magia stoi zawsze na pierwszym miejscu, więc nad wyborem runy nie zastanawiałem się nawet sekundy
Odpowiedz
← Gothic

Uriziel czy Fala Śmierci Uriziela? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...