[TESIV] Bronie

Jakimi broniami walczycie???

Długi miecz (19 głosów [52.78%])
Krótki miecz (2 głosy [5.56%])
Sztylet (1 głos [2.78%])
Claymore (4 głosy [11.11%])
Topór Bojowy (0 głosów [0%])
Topór Wojenny (1 głos [2.78%])
Młot Bojowy (1 głos [2.78%])
Buława (0 głosów [0%])
Łuk i Strzały (6 głosów [16.67%])
Inne (2 głosy [5.56%])
Podajcie jakimi broniami gracie bo nie wiem na co się zdecydować.
Odpowiedz
Długi miecz Akavirskie ostrze kupione w stolicy Imperium. Na arenie to w zasadzie jeden cios i po bólu
Odpowiedz
Ja obecnie używam własnoręcznie zaklęty srebrny długi miecz i jest super.
Odpowiedz
Ja zawsze używałem łuku i długiego miecza, jak przeciwnik podszedł.
Odpowiedz
Dobrę są katanki szczególnie te dai-długie. Mają duży zasięg i szybkie ciosy, szkoda tylko, że zadają małe obrażenia jak na broń dwuręczną. Łuki też są spoko, często lepiej się zaczaić i zgasić kogoś jedną strzałą(szczególni skuteczne w przypadku magów, nie mają szans rzucić żadnych czarów ochronnych) niż lecieć i wystawiać się na ciosy.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Ja preferuję walkę długim mieczem z użyciem tarczy, która się bardzo przydaje.
Odpowiedz
Ja lubię być Battlemage ;] Ale tak naprawdę to we wszystkich gildiach jestem Mistrzem i używam prze różnego eq, ale najczęściej łuk, miecz, mace przywołana no i pięści ;]


Odpowiedz
Ja polecam, na początek gry, broń i zbroję ze Świątyni Władcy Chmur. To dopiero wymiata.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Zazwyczaj posługuję się zaklętym długim łukiem, ale kiedy przeciwnik jest już blisko wyciągam długi miecz i tarczę.
Odpowiedz
Ja wybrałem Łuk.Jeśli ktoś do tego doda skradanie się i mistrzostwo w strzelaniu to zanim ktoś do nas dobiegnie będzie już leżał w grobie.W następnej kolejności używam Długich Mieczy.
Odpowiedz
Ale przed tym zostałbyś rozwalony przez jakieś zaklęcie ze szkoły zniszczenia przez maga-bretona, który ma na max. rozwinięte umiejętności magiczne.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Oczywiście że Długi miecz Sam nie wiem jakiego Dokładnie używam, ale wiem że wymiata
Odpowiedz
Mi to w sumie wisi czym walczę. Pod koniec gry ma się tak wypasioną postać że nie ma różnicy....

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Chyba tak nie do końca się z tobą zgodzę, trochę trudno będzie ci biegać, np. na 20lvl ze sztyletem. Chyba sam przyznasz.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Zaklęte ostrze mehrunesa, które posyła ludzi do obliviona ( Plug-in ) wraz z krasnoludzką tarczą, lecz przez większość gry uzywalem wepów z światyni władcy chmur, i srebrnego długiego miecza. Zawsze ostrza jednoręczne, bo ekspert bloku i mistrz ostrzy


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Najlepsza broń i pancerz to komplet zbroi daedrycznej i długi miecz daedryczny. To dopiero wymiata.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Najbardziej do gustu przypadł mi Długi Miecz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...