Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cloud,
Ja łuk i długi miecz.
Darnith,
Zdecydowanie długi miecz, bo krótki jest za krótki i za mało obrażeń zadaje Claymore to lubiłem w Morrowindzie, ale to co innego, bo tam siepałem wszystkich na raz Zwłaszcza że mając długi miecz mogę nosić tarczę - zawsze daje najwięcej ochrony ze wszystkich części pancerza
shiro995,
Długi miecze i claymory. Oba są super, ale używam głównie claymorów dopóki nie zdobywam Umbry.
Dark Knight,
Ja uzywam dlugiego miecza i łuku.
Mortton,
Claymore rządzi! Duży zasięgi, duże obrażenia i jak masz umiejętność ostrza na 100 % to wtedy sieka tak szybko jak mieczem jednoręcznym. Ale początki są ciężkie.
DekardKein,
Nie ma jak to długi miecz... sprawdza się we wszystkim:)
kwakwarakwa,
Długie miecze, jak masz miecz umbry to jesteś mordercą ze sneak kill każdy na jednego hita idzie jakby nie patrzeć, a na dystans to miałem Ebonowy łuk zaklęty ogniem, lodem, piorunem. Wypas na zabijanie magów.
Tamc.,
Najbardziej do gustu przypadł mi Długi Miecz.
Luyanki Werpolterop,
Daedryczny Młot Bojowy też jest, ale dwuręczny i zbyt powolny.
Tukan,
Młot Bojowy!
Luyanki Werpolterop,
Najlepsza broń i pancerz to komplet zbroi daedrycznej i długi miecz daedryczny. To dopiero wymiata.
GfiXtato,
Zaklęte ostrze mehrunesa, które posyła ludzi do obliviona ( Plug-in ) wraz z krasnoludzką tarczą, lecz przez większość gry uzywalem wepów z światyni władcy chmur, i srebrnego długiego miecza. Zawsze ostrza jednoręczne, bo ekspert bloku i mistrz ostrzy
Luyanki Werpolterop,
Chyba tak nie do końca się z tobą zgodzę, trochę trudno będzie ci biegać, np. na 20lvl ze sztyletem. Chyba sam przyznasz.
Daylen,
Mi to w sumie wisi czym walczę. Pod koniec gry ma się tak wypasioną postać że nie ma różnicy....
Luyanki Werpolterop,
Długi miecz może jest dobry, ale Deadryczny miecz jest o wiele lepszy.
Diego158,
Oczywiście że Długi miecz Sam nie wiem jakiego Dokładnie używam, ale wiem że wymiata
Luyanki Werpolterop,
Ale przed tym zostałbyś rozwalony przez jakieś zaklęcie ze szkoły zniszczenia przez maga-bretona, który ma na max. rozwinięte umiejętności magiczne.
Jeździec Apokalipsy,
Ja wybrałem Łuk.Jeśli ktoś do tego doda skradanie się i mistrzostwo w strzelaniu to zanim ktoś do nas dobiegnie będzie już leżał w grobie.W następnej kolejności używam Długich Mieczy.
Eris Delair,
Zazwyczaj posługuję się zaklętym długim łukiem, ale kiedy przeciwnik jest już blisko wyciągam długi miecz i tarczę.
Luyanki Werpolterop,
Ja polecam, na początek gry, broń i zbroję ze Świątyni Władcy Chmur. To dopiero wymiata.
Wczytywanie...