[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Igor* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:56 napisał

Siema, warto rezygnować ze straży dla Wodnego Kręgu? Jeśli tak to w którym momencie najlepiej? Drugie pytanie, bardziej techniczne, macie jakiś sposób na rozjaśnienie kanałów czy innych ciemnych miejsc? Ustawianie jasności w ustawieniach nic nie zmienia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bmarvinb to nie dla mnie* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:22 napisał





Można zdobyć jak się zrobi zlecenie na lodowe wilki
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_skittyx* dnia środa, 29 grudnia 2021, 23:23 napisał

​Witam, mam taki problem w Kronikach Myrtany. Quest "Nie przejdą" od Adelarda, po rozstawieniu najemników zostaje jeszcze ostatni, Griz, mówiłem mu, że nie będziemy atakować cieniostwora, bo ten chcial go atakować. Gdy już droga oczyszczona, odpalam ognisko i mam zapis w książce, że coś nie tak. Idę trochę dalej i widzę krew. Tam gdzie jest cieniostwór leży Griz. Skradałem się nawet do jego ciała i zabrałem wszystko od niego, ale żadnego postępu w misji. Cieniostwora na moim etapie nie mam szans zabić. Próbowałem nawet wczytywać grę i próbować z Grizem zabić cieniostwora, również bez szans. Co mam zrobić w takim wypadku?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...