[BGI] Sztylet jadu czy Miecz Ciosów w plecy?

Tak jak w temacie Ja osobiście wolę sztylet jadu ponieważ zadaje większe obrażenia biorąc pod uwage truciznę.
Odpowiedz
obie bronie sa porównywalne ale mi się wydaje że sztylet bo bedzie miał wieksze minimalne obrażenia niż miecz ciosów w plecy
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ja grając złodziejem używałem sztyletu, ale i krótki miecz jest bardzo dobry.
Odpowiedz
zdecydowanie dla złodzieja do ciosu w plecy sztylet jadu zwłaszcza na magów!!!
Odpowiedz
Ja też go właśnie kupiłem i jestem z niego bardzo zadowolony

Odpowiedz
baardzo dobry wybór za dodatkowe obrażenia od jadu... wrogi czarodziej ma problemy z czarami bo dostaje cały czas obrażenia od jadu:)natomiast w BG2 lepiej jest wyszkolić złodzieja w katany...furia niebios jest niezastąpiona...
Odpowiedz
hehe ale co do furii niebios to dobrze sie sprawuje w rekach wyspokopoziomowego wojownika walczacego na 2 bronie (tak jak u mnie zawsze jest 1 reka: Wyrownywacz, 2 reka: Furia niebios) i niema mocnych ;D
Odpowiedz
Dla woja bardzo dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie modu z Kuriosanem i jechanie na 2 katany furia + katana Kuriosana ale bez tego modu to ja bym szedł raczej dla woja w 2 młoty....a cios w plery furia jest naprawdę zabójczy...
Odpowiedz
Proponuję także Item Upgrade, mod, który czyni Furię Niebios przedmiotem +5. Ale wtedy gra robi się za łatwa Mój kensai był czołgiem zanim zduelowałem go na maga.
Odpowiedz
Eeee... cóż panowie chyba zeszliście z tematu mówiąc o tej furii itd. A wracając do tematu to Sztylet jadu jednak co jak co jest dobry. Zadaje mniejsze obrażenia niż miecz ciosów w plecy ale dodatkowo wali z trucizny dzięki czemu jednak jest lepszy. Więc ja go też popieram
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Sztylet jadu czy Miecz Ciosów w plecy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...