[Tajniacy] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Tajniacy"!

Kto nie chciałby zostać tajnym agentem? Czasami trudno jednak pracować w wywiadzie, a mrożące krew w żyłach śledztwa często widzimy tylko na ekranie. Na szczęście teraz możemy popracować dla służb specjalnych bez wychodzenia z domu i z zachowaniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa, a to dzięki wydawnictwu Rebel i grze "Tajniacy". Planszówkę stworzył Vlaada Chvátil – Czech, który niedawno zdobył moje serce "Pictomanią". Mogę spokojnie powiedzieć, że miłość nadal trwa, co nie znaczy, że nie dostrzegam pewnych mankamentów "Tajniaków".... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Moja ulubiona gra obok karcianego "Avalon". Zgadywanie kryptonimów daje dużo frajdy, doskonale pokazuje, jak się znamy w grupie, jak różną albo podobną wiedzę mamy, zaś z perspektywy osoby dającej wskazówki jest to po części i strategia (dlatego lubię tę rolę). Daję 9,5/10, no kocham tę grę
Odpowiedz
Grałam w nią trzy razy i, niestety, nie podzielam tych zachwytów. Może dlatego, że graliśmy tylko w 4 osoby? U nas się nie sprawdziła, jakoś nie daliśmy się porwać fantazji przy konstruowaniu haseł do odgadnięcia. Zachowawczo odgadywaliśmy pojedyncze słowa więc gra była nudna.
Odpowiedz
← Artykuły

[Tajniacy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...