[Tajniacy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Ulala*,
Grałam w nią trzy razy i, niestety, nie podzielam tych zachwytów. Może dlatego, że graliśmy tylko w 4 osoby? U nas się nie sprawdziła, jakoś nie daliśmy się porwać fantazji przy konstruowaniu haseł do odgadnięcia. Zachowawczo odgadywaliśmy pojedyncze słowa więc gra była nudna.
krzyslewy,
Moja ulubiona gra obok karcianego "Avalon". Zgadywanie kryptonimów daje dużo frajdy, doskonale pokazuje, jak się znamy w grupie, jak różną albo podobną wiedzę mamy, zaś z perspektywy osoby dającej wskazówki jest to po części i strategia (dlatego lubię tę rolę). Daję 9,5/10, no kocham tę grę
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Tajniacy"!

Kto nie chciałby zostać tajnym agentem? Czasami trudno jednak pracować w wywiadzie, a mrożące krew w żyłach śledztwa często widzimy tylko na ekranie. Na szczęście teraz możemy popracować dla służb specjalnych bez wychodzenia z domu i z zachowaniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa, a to dzięki wydawnictwu Rebel i grze "Tajniacy". Planszówkę stworzył Vlaada Chvátil – Czech, który niedawno zdobył moje serce "Pictomanią". Mogę spokojnie powiedzieć, że miłość nadal trwa, co nie znaczy, że nie dostrzegam pewnych mankamentów "Tajniaków".... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...