Gamedec, co nie dziwi, został błyskawicznie ufundowany


Studio Anshar może powoli otwierać szampany i gratulować sobie pierwszego sukcesu. Wystarczyło tylko 36 godzin, aby ufundować ich projekt detektywistycznego RPG w cyberpunkowych klimatach. Nie powinno to dziwić, bo raz, że sam pomysł na produkcję zapowiada się naprawdę arcymiodnie i portfel aż sam otwiera się z wrażenia, bo dwa, iż w wizję katowickiej ekipy uwierzyły takie gatunkowe tuzy jak Brian Fargo target="_blank">Brian Fargo czy Obsidian Entertainment target="_blank">Obsidian Entertainment, a to już coś znaczy.

gamedec

Oczywiście, to jeszcze nie koniec, bo zbiórka pieniędzy kończy się dopiero za 31 dni, a twórcy zamierzają nas nęcić dodatkowymi opcjami, które zostaną wprowadzone do rozgrywki wraz z osiągnięciem kolejnych progów pieniężnych.

Jeżeli gra przekroczy wsparcie na poziomie 60 tysięcy dolarów, to intryga otrzyma specjalny tryb, który uniemożliwia wczytanie wcześniejszego stanu rozgrywki, a co za tym idzie, zmiany podjętych przez nas decyzji. W tego typu produkcji, gdzie nie ma walki czy elementów zręcznościowych, a liczy się tylko fabuła oraz nasze wybory, taki pomysł brzmi smacznie. Natomiast w przypadku osiągnięcia 70 tysięcy dolarów, “Gamedec” dostanie dodatkowe interakcje, lecz szczegóły tego enigmatycznego poziomu w tym momencie są owiane mgiełką tajemnicy.

Przypominam, że tytuł można wesprzeć pod tym adresem.

Odpowiedz
Ech chciałbym się tym cieszyć, ale równocześnie boję się, że coś się nie uda.
Odpowiedz
Ja natomiast jestem optymistą Polski gamedev ostatnio rzadko kiedy zawodzi.
Odpowiedz
← Nowości

Gamedec, co nie dziwi, został błyskawicznie ufundowany - Odpowiedź

 
 
Wczytywanie...