Błędy

Użytkownik Miveda dnia wto, 19 lut 2008 - 17:20 napisał

Może chwilowo, ale zobaczcie:

[attachment=833:attachment]

[post="108315"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie wiem o co chodzi...
Odpowiedz
O to że Miveda zobaczyła profil Ekh a tam 74 posty i najwięcej w Sesji ok 500 Ale to nie chwilowe jak widzę tylko trwałe ;p


Odpowiedz
Serio. To nie jest dział dla jaj, ale umieszczamy prawdziwe błędy. Ja bym zgłosił jeden - jedna z gorszych skórek została
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Co do kodów w sygnaturach, to wystarczy wpisać je na nowo (tymi przyciskami w menu)
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia czw, 21 lut 2008 - 08:41 napisał

Ja bym zgłosił jeden - jedna z gorszych skórek została

Dokładnie! Przydałoby się gdyby był Gothick Labirynt (czy jak on się tam nazywał) bo był najlepszy... Na tej skórce tak jakoś dziwnie się czuje.
Odpowiedz
Jak widzę to Ekh nieźle "nadrabia" zmiany ;] A co do skóry, to niezbyt czytelna


Odpowiedz
Link do Ciekawostek z Prawdziwe Imiona nie działa
Odpowiedz

Cytat

Wybieram temat "Błogosławieństwo Bane'a" a ląduję na stronie GE ...

Gdy ja wybieram, wyskakuje tekst "Nie znaleziono strony". Ale błąd jest.
Odpowiedz
Kalendarz późni się względem aktualnej daty i godziny. Teraz jest już poniedziałek, natomiast kalendarz wskazuje niedzielę i osoby obchodzące urodziny wczoraj.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ustaw sobie w profilu pasującą strefę czasową ;]
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Czemu pomimo innej strefy czasowej, wszystkie czasy na forum i ten pokazywany na dole mi się zgadzały?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Łoł... ciekawe. Mam 16 lat, a z dat na subforach wynika że udzielałem się 38 lat temu.

Wszystkie (chyba) subfora mają datę 1 stycznia 1970 roku, godz. 01:00.

@Tar: Ech... Daruj sobie uszczypliwości i nie spamuj.
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...