szczury_wroclawia_kraty

Odpowiedz
  • 1 strona

Nadchodzi nowy Dragon Age

Mikeal

Adept Śmierci
2084 Nekromanta
Napisano: 7 grudnia 2018, 13:44 · #1
0

I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

Parto

Adept Wiary
145 Kapłan
Napisano: 8 grudnia 2018, 17:27 · #2
0
Miło widzieć, że robią jakieś RPG, bo Anthem nie wzbudza mojego zainteresowania. Wciąż muszą się mocno postarać, aby mnie przekonać do kupna gry ze znakiem EA

Gość_Req89*

Napisano: 16 grudnia 2018, 14:49 · #3
+1
Nie nastawiałbym się tak. Podobno twórcy gry mają ochotę również tę grę "upolitycznić", podobnie jak Andromedę. Będziesz znowu miał same pasztety reprezentujące płeć piękną w ekipie i wynoszone na piedestał wątki gejowskie. A co do samej gry będzie pewnie tak jak zwykle - fabuła na odpierdol rywalizująca z najbardziej żenującym fan-fiction, niedokończony i zabugowany produkt przy premierze, rozległe i puste lokacje dla nabicia licznika, prymitywny system rpg rodem z Assassin's Creed.
Mam nadzieję, że się mylę i powstanie dobra gra, aczkolwiek tendencja spadkowa zarówno w całym EA jak i samym Bioware jest wyraźna.

Nadchodzi nowy Dragon Age - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...