Nadchodzi nowy Dragon Age


I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

Odpowiedz
Miło widzieć, że robią jakieś RPG, bo Anthem nie wzbudza mojego zainteresowania. Wciąż muszą się mocno postarać, aby mnie przekonać do kupna gry ze znakiem EA
Odpowiedz
Nie nastawiałbym się tak. Podobno twórcy gry mają ochotę również tę grę "upolitycznić", podobnie jak Andromedę. Będziesz znowu miał same pasztety reprezentujące płeć piękną w ekipie i wynoszone na piedestał wątki gejowskie. A co do samej gry będzie pewnie tak jak zwykle - fabuła na odpierdol rywalizująca z najbardziej żenującym fan-fiction, niedokończony i zabugowany produkt przy premierze, rozległe i puste lokacje dla nabicia licznika, prymitywny system rpg rodem z Assassin's Creed.
Mam nadzieję, że się mylę i powstanie dobra gra, aczkolwiek tendencja spadkowa zarówno w całym EA jak i samym Bioware jest wyraźna.
Odpowiedz
← Nowości

Nadchodzi nowy Dragon Age - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...