Chilling Adventures of Sabrina – pierwszy teaser serialu


26 października ukaże się jedna z ciekawszych fantastycznych premier Netfliksa – "The Chilling Adventures of Sabrina". Widzowie mogą znać czarownicę Sabrinę z komedii emitowanej w latach 1996-2003. Wersja Netfliksa jest jednak zupełnie innym podejściem do jej przygód – ma być mrocznie.

Chilling Adventures of Sabrina class="lbox">Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina Spellman (Kiernan Shipka) jest w połowie wiedźmą i w połowie człowiekiem. Nadchodzą jej 16. urodziny, ale też wydarzenia, które zmuszą ją do decyzji, czy stanie po stronie światła, czy mroku. Za serial odpowiadają twórcy "Riverdale".

Odpowiedz
O ja Janie Pawluje, co wszystkich twórców powaliło z byciem mhrocznym, grimderpowym i edgy?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia czwartek, 13 września 2018, 22:28 napisał

O ja Janie Pawluje, co wszystkich twórców powaliło z byciem mhrocznym, grimderpowym i edgy?


Tylko ilu twórcom udaje się odnieść właściwy efekt? Ja tam chętnie patrzę na tę ekranizację Sabriny. Opiera się ona na innym komiksie niż dawna, komediowa Sabrina - Netflix bierze dokładnie to: https://www.goodreads....-sabrina-vol-1 a komediowy serial brał coś innego, chyba to: https://www.goodreads.com/book/show/18465970-the-complete-sabrina-the-teenage-witch Dlatego to nie jest tak, że nagle robią coś kompletnie niezwiązanego z pierwowzorem, po prostu wzięli inną, nowszą wersję przygód Sabriny w komiksie i ją ekranizują.

Wątpliwości budzi "twórców Riverdale", bo "Riverdale" to taka tam teen drama, a przydałoby się, żeby Sabrina była bardziej w stylu "American Horror Story". W AHS dzieją się porypane rzeczy, ale chodzi ogólnie o pójście w stronę horroru, tego obiecanego mroku. "Riverdale" to mroczne nie jest, tam faceci, jeśli w nocy nie mogą spać, to biegają z gołą klatą po mieście xD
Odpowiedz
← Nowości

Chilling Adventures of Sabrina – pierwszy teaser serialu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...