paradoks

Odpowiedz
  • 1 strona

Wiedźmin 4 nie ma racji bytu...

Tokar

Marszałek Wojny
10777 Kosmiczny Marines
Napisano: 12 lipca 2018, 22:48 · #1
0

...ale już gra osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego jak najbardziej się pojawi. Co prawda trudno powiedzieć kiedy i ile lat będziemy musieli na nią czekać, ale CD Projekt RED nie jest w ciemię bite. Nie po to inwestowali tyle czasu, wysiłku i pieniędzy w rozwój marki "Wiedźmin", aby teraz wyrzucić ją na same dno zamrażalki. Potwierdza to Adam Kiciński, prezes firmy, który kolejny raz podkreśla, że los Geralta i spółki jest bliski sercu rodzimych developerów.

wiedźmin 4

Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i którego wciąż domagają się gracze na całym świecie - zaznacza Kiciński.

„Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić - ucina enigmatycznie prezes CD Projekt RED.

Wygląda więc na to, że przygody Geralta z Rivii zostały raczej definitywne zamknięte i w kolejnej grze z wiedźmińskiego świata wcielimy się w zupełnie inną postać, być może wykreujemy własnego łowcę potworów. Jak dla mnie, brzmi to całkiem spoko.

Gość_Ryba*

Napisano: 13 lipca 2018, 16:28 · #2
0
Ciekawe czy będą kontynuować historię Ciri czy może pokażą coś zupełnie innego np. Młodość Vesemira i czasy świetności Kaer Morhen. Tak czy owak dobrze wiedzieć że nie całkowicie porzucili wiedzminskie realia.

krzyslewy

Złotousty
9277 Bard
Napisano: 13 lipca 2018, 18:47 · #3
0
Ja bym raczej stawiał na coś zupełnie innego: gra w świecie Wiedźmina, ale wcielasz się w postać, którą sam sobie tworzysz - a nie kogoś znanego, kto pojawił się już w Sadze.

Mikeal

Adept Śmierci
2025 Nekromanta
Napisano: 13 lipca 2018, 20:33 · #4
0
Jasne, jasne Sapek też się sapał, że o Geralcie nic nie napisze, ale jakoś "Sezon Burz" się pojawił.

Wiedźmin 4 nie ma racji bytu... - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...