Wiedźmin 4 nie ma racji bytu...


...ale już gra osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego jak najbardziej się pojawi. Co prawda trudno powiedzieć kiedy i ile lat będziemy musieli na nią czekać, ale CD Projekt RED nie jest w ciemię bite. Nie po to inwestowali tyle czasu, wysiłku i pieniędzy w rozwój marki "Wiedźmin", aby teraz wyrzucić ją na same dno zamrażalki. Potwierdza to Adam Kiciński, prezes firmy, który kolejny raz podkreśla, że los Geralta i spółki jest bliski sercu rodzimych developerów.

wiedźmin 4 class="lbox">wiedźmin 4

Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i którego wciąż domagają się gracze na całym świecie – zaznacza Kiciński.

„Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić – ucina enigmatycznie prezes CD Projekt RED.

Wygląda więc na to, że przygody Geralta z Rivii zostały raczej definitywne zamknięte i w kolejnej grze z wiedźmińskiego świata wcielimy się w zupełnie inną postać, być może wykreujemy własnego łowcę potworów. Jak dla mnie, brzmi to całkiem spoko.

Odpowiedz
Ciekawe czy będą kontynuować historię Ciri czy może pokażą coś zupełnie innego np. Młodość Vesemira i czasy świetności Kaer Morhen. Tak czy owak dobrze wiedzieć że nie całkowicie porzucili wiedzminskie realia.
Odpowiedz
Ja bym raczej stawiał na coś zupełnie innego: gra w świecie Wiedźmina, ale wcielasz się w postać, którą sam sobie tworzysz - a nie kogoś znanego, kto pojawił się już w Sadze.
Odpowiedz
Jasne, jasne Sapek też się sapał, że o Geralcie nic nie napisze, ale jakoś "Sezon Burz" się pojawił.
Odpowiedz
← Nowości

Wiedźmin 4 nie ma racji bytu... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...