Wiedźmin 4 nie ma racji bytu... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mikeal,
Jasne, jasne Sapek też się sapał, że o Geralcie nic nie napisze, ale jakoś "Sezon Burz" się pojawił.
krzyslewy,
Ja bym raczej stawiał na coś zupełnie innego: gra w świecie Wiedźmina, ale wcielasz się w postać, którą sam sobie tworzysz - a nie kogoś znanego, kto pojawił się już w Sadze.
Gość_Ryba*,
Ciekawe czy będą kontynuować historię Ciri czy może pokażą coś zupełnie innego np. Młodość Vesemira i czasy świetności Kaer Morhen. Tak czy owak dobrze wiedzieć że nie całkowicie porzucili wiedzminskie realia.
Tokar,

...ale już gra osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego jak najbardziej się pojawi. Co prawda trudno powiedzieć kiedy i ile lat będziemy musieli na nią czekać, ale CD Projekt RED nie jest w ciemię bite. Nie po to inwestowali tyle czasu, wysiłku i pieniędzy w rozwój marki "Wiedźmin", aby teraz wyrzucić ją na same dno zamrażalki. Potwierdza to Adam Kiciński, prezes firmy, który kolejny raz podkreśla, że los Geralta i spółki jest bliski sercu rodzimych developerów.

wiedźmin 4 class="lbox">wiedźmin 4

Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i którego wciąż domagają się gracze na całym świecie – zaznacza Kiciński.

„Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić – ucina enigmatycznie prezes CD Projekt RED.

Wygląda więc na to, że przygody Geralta z Rivii zostały raczej definitywne zamknięte i w kolejnej grze z wiedźmińskiego świata wcielimy się w zupełnie inną postać, być może wykreujemy własnego łowcę potworów. Jak dla mnie, brzmi to całkiem spoko.

Wczytywanie...