Skrzydła nocy - nowy Artefakt - w sprzedaży


Skrzydła nocy class="lbox">Skrzydła nocy

Od 26 maja w księgarniach można zakupić nową książkę z serii "Artefakty", które są wydawane przez wydawnictwo MAG. Wcześniej w tym cyklu ukazały się: "Hyperion", "Upadek Hyperiona", "Wszyscy na Zanzibarze", "Trylogia Ciągu: Neuromancer, Graf Zero, Mona Liza Turbo", "Trawa", "Drugie odkrycie ludzkości. Norstrilia", "Przedrzeźniacz", "Na fali szoku", "Odwrócony świat", "Ślepe stado" i "Człowiek, który spadł na Ziemię".

Tym razem wybór padł na SF Roberta Silverberga pt. "Skrzydła nocy". Fragment z tej pozycji znajdziecie pod tym linkiem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">pod tym linkiem. Oto zaś opis książki:

Dziejące się w dalekiej, umownej przyszłości, na zbankrutowanej, siłą przejętej za długi przez obcą rasę Ziemi, „Skrzydła nocy” są piękną, liryczną opowieścią o pielgrzymce starego, beznadziejnie zakochanego, obciążonego poczuciem winy człowieka, przemierzającego ruinę swego świata w poszukiwaniu wiedzy, dającej ukojenie i akceptację, a także zdolnej podnieść ludzkość na nowy poziom rozwoju.

  • Autor: Robert Silverberg
  • Tytuł oryginału: Nightwings
  • ISBN: 978-83-7480-729-6
  • Tłumaczenie: Krzysztof Sokołowski
  • Oprawa: twarda
  • Format: książka
  • Liczba stron: 302
  • Rok wydania: 26 maja 2017
  • Cena detaliczna: 29,00
Odpowiedz
Do tyłu strasznie jestem z Artefaktami, muszę nadgonić przy okazji najbliższego przypływu gotówki .
„Reach Heaven through violence.” - Vivec
Odpowiedz
Ze swojej strony najbardziej polecam "Drugie odkrycie ludzkości. Norstrilia" Czytałeś już może? Który z dotychczas przeczytanych przez Ciebie Artefaktów uważasz za najlepszy?
Odpowiedz
Z wydanych w serii Artefakty powieści zdecydowanie najbardziej podobał mi się „Hyperion”, to zresztą klasyk i mistrzostwo, czytałem go już daleko wcześniej, także nie wiem na ile się liczy . Mam i przeczytałem wszystkie książki z serii od pierwszej do ósmej, brakuje mi więc kilku najnowszych. Tom Smitha mi się podobał, nie tak bardzo jednak jak „Wszyscy na Zanzibarze” czy „Przedrzeźniacz”, choć zdecydowanie najgorsza była „Trawa”.
„Reach Heaven through violence.” - Vivec
Odpowiedz
Z serii mam tylko "Hyperiona" i "Upadek Hyperiona". Oba tomy zacne, zaś sama seria ładnie wydana i z zakładką. Mała rzecz, a przydała się w podróży
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Skrzydła nocy - nowy Artefakt - w sprzedaży - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...