[Torment] Sekrety i Zagadki Gry

Piórko nie daje mądrości, ale wiedzę, która umożliwia identyfikowanie przedmiotów bez użycia zaklęć.

Ja w Sferze Udręki przeczytałem, że jeśli przedstawimy się 10-12 razy napotkanym postaciom jako Adahn, to w karczmę "Pod gorejącym człowiekiem" pojawi się niejaki Adahn Wyobrażony, z którym można nawiązać dialog. Przedstawiłem się 11-krotnie Grabom jako Adahn i nic. To podpucha, czy komuś się typek pojawił?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 11:09 napisał

Piórko nie daje mądrości, ale wiedzę, która umożliwia identyfikowanie przedmiotów bez użycia zaklęć.

Ja w Sferze Udręki przeczytałem, że jeśli przedstawimy się 10-12 razy napotkanym postaciom jako Adahn, to w karczmę "Pod gorejącym człowiekiem" pojawi się niejaki Adahn Wyobrażony, z którym można nawiązać dialog. Przedstawiłem się 11-krotnie Grabom jako Adahn i nic. To podpucha, czy komuś się typek pojawił?



Trzeba się przedstawić jako Adahn różnym osobom ileś tam razy, z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Ej, gdzie konkretnie znajdują się przedmioty w skarbcu faroda?
Odpowiedz
Mechanusie, nie jest łatwo podać umiejscowienie wszystkich skrytek, ponieważ wątpię, by komuś chciało się pisać "trzecia księga od lewej, piąta od dołu w regale pośrodku na dolnym poziomie" ;p Szukaj, a znajdziesz. Swoją drogą, nie znajdziesz tam nic fajnego.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manta dnia wtorek, 2 czerwca 2009, 13:54 napisał

Fajny starozytny zwój można znaleźć w Zniszczonej Klątwie w lokacji z Ebbem na lewo od drzwi.
Ponoć można też objąć tron Milczącego Króla poprzez rozmowę z Czerwstą Mary, co wymaga dużej charyzmy. Jednakże ja nigdy tego nie próbowałam.
Ja kiedyś tego dokonałem ale nie pamiętam statów. Teraz mam 17 MĄD i dzięki tatu i magii 21 CHAR i dalej nic. Może ta opcja się pojawia kiedy jesteśmy więzieni w Ziemiach Umarłych i próbujemy przekonać Hargrimma by pomówił z Milczącym Królem. Teraz gdy pytam Mary o króla on w kółko odpowiada Milczący Król.
Odpowiedz
Nie wiem czy ten temat jest dalej aktywny, ale mimo to napisze. Grając poprzednimi razy nie zwracałem aż takiej uwagi na to, ale jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju... Podczas filmiku kiedy rzucami za pomocą symbolu czar "Runy udręki" (swoją drogą cudowna animacja) to do takiego kotła pomaga ktoś albo coś rzucać ten czar. To chyba licz albo coś podobnego a w opisie czaru nie ma żadnej wzmianki o tym. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
A może to sam Bezimienny?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeśli Bezimienny był w którymś ze swoich wcieleń liczem to może . Chociaż gdyby tak się stało to by chyba za którymś razem by się nie odrodził? Ktoś jeszcze coś wie?
Odpowiedz
Wiedzieć raczej nie wie, może się domyślać Muszą być najwidoczniej inne siły w Wieloświecie jeszcze bardziej nadrzędne nad wszystkim, niż Bezimienny. Mnie osobiście skojarzyło się to ze Żniwiarzem z NwN HotU, ale bardziej przez sam wygląd. Wątpię by faktycznie zachodziła taka analogia.
Odpowiedz
Jak przejść tz "Labirynt Gracza" czy też Pani Bólu? Z góry dzięki.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Sekrety i Zagadki Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...