Odpowiedz
  • 1 strona

[Wiedźmin 3: Krew i wino] Zakończenia

Redakcja Game Exe

6476
Napisano: 14 lipca 2016, 21:42 · #1
0

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zakończenia", znajdującym się w dziale "Wiedźmin 3: Krew i wino". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Gość_Alkoholik*

Napisano: 31 stycznia 2017, 20:33 · #2
0
Mam problem i to bardzo dziwny.
Robiłem wszystko, by dobrze się skończyło, ale coś jest nie tak.
Geralt mówi, by przebaczyła siostrze. Syanna sie pyta niby dlaczego?
Geralt odpowiada: chociazby dlatego ze jest Twoja siostrą. Ona sie z tym nie zgadza, rozmowa sie konczy i obie giną... dlaczego?
Po zapytaniu Syanny u innych zaczyna sie rozmowa ich obojga, u mnie pada głupie stwierdzenie "bo jest Twoją siostrą" i sie kończy. Dlaczego?

Courun Yauntyrr

Arcymag
15749 Drow
Napisano: 31 stycznia 2017, 20:39 · #3
0
Przeczytałeś cały dziennik guwernantki, by dobrze poznać historię?
I'm not a savior. I'm a warning.

Gość_HCPC*

Napisano: 4 marca 2017, 16:03 · #4
0
W wersji 1.31 w jaką grałem niema jak, to nazywają: "dobrego zakończenia", a przynajmniej Ja odpuściłem po drugiej próbie (z ciekawości no i trochę samopoczucia, że mimo iż to tektura to żal Henrietty). drugim podejściem wracania się aż do misji "Szturm na Dun Tynne" czytania wszystkich wypociny guwernantki itd. I - i nic... (Wracanie do szturmu rzadko robię zapis gry bo urozmaicam sobie rozgrywkę w grach ryzykiem powrotu do kilku godzin wstecz - oczywiście o ile gra ma mało błędów - Wiedźmin trochę ich ma ale są na ogół związane ze znikajacymi [niedostępna interakcja] kowalami albo niewidzialnymi przeszkodami dla plotki...). Tak czy inaczej dodatek oceniam 4/6 nie ma już klimatu podstawy, a na dokładkę gdy zobaczyłem włoski spod kaptura rysztunku kota, to wpadłem w śmiech nie dość, że fryzura ala początek XXI wieku (kojarzy z wokalistą "Red hotów") to - to no właśnie Pan Sapkowski, to "gniada" albo inaczej widać, że facet nie bał się życia i Wiedźmin ma fabułę zaczerpnietą z prywatnych przeżyć jak mniemam (...) nie da się napisać książki PRZYGODOWEJ odadzonej w świecie fantazy korzystając tylko z wyobraźni siedząc na tyłku i modelujac fryzurę, a w tą stronę skręca dodatek... A fakt, że twórcy gry mieli mało do czynienia choćby z przykładowo z prostytutkami jest jakby, to napisać - mmm - widoczne. I źle że CDred ma zły kontakt z twórcą bo połową sukcesu tej gry jest dusza Sapkowskiego - fabuła.

Gość_LESIO*

Napisano: 9 marca 2017, 05:30 · #5
0
ja dobre pojednanie robiłem po bajkowym i wszystko miałem jak tą niby wstążkę i tak ją zabiła, a po ukrytym to samo na ceremonii ją zabija a ostatnie z Syanną i ostatnie wątki robiłem na chyba 10 różnych rodzai i tak na końcu to samo zabita zostaje.

SPRAWDZIŁEM TAKŻE JAK NIE PÓJDĘ DO SYANNY PRZED CEREMONIĄ I CO TO SAMO ZABITE NA CEREMONII.

I nie wiem co źle zrobiłem po wątku z urkytym, że ją zabiła czy to tak musi być. W bajkowym także miałem wszystko ok i także ją zabiła

Courun Yauntyrr

Arcymag
15749 Drow
Napisano: 9 marca 2017, 08:44 · #6
0
Ale poznałeś tożsamość piątej ofiary i wybrałeś podane w artykule opcje dialogowe podczas rozmowy z Syanną? Testowałem powyższą metodę i działała; nie zauważyłem też, by któryś patch wprowadzał w tej kwestii zmianę.
I'm not a savior. I'm a warning.

Gość_Kyuu*

Napisano: 17 marca 2017, 09:07 · #7
0
Aby pojawiła się odpowiednia opcja przy rozmowie końcowej z Syanną, trzeba prócz przeczytania dziennika guwernantki, zapoznać się z jej historią w bajkowej krainie i jej przeszłością i okazać współczucie a pod sam koniec chyba w burzowym zamku wypowiedzieć kwestię, że ma się nadzieje ze ta bajka zakończy się dobrze...inaczej cała historia skończy się zawsze tragicznie, ja skończyłem ja dobrze właśnie na wersji 1.31

Gość_XYZ*

Napisano: 14 października 2018, 23:29 · #8
0
Co czemu niby zabicie Detlaffa i pojednanie Jaśnie osranej i Psychopatki to dobre zakończenie o wiele lepsze jest to gdy Księżna przeżywa ginę ta suka Detlaffa oszczędzamy i Regis nie zostaje uznany za zdrajce

Gość_Bloeddedhoine*

Napisano: 14 lipca 2019, 19:50 · #9
0
Ja nie mogę. Wszystko już zmieniłam I faktycznie jak się nie powie jej że mamy nadzieję nas jej historia dobrze się skończy to później nie pojawi się odpowiednią opcja dialogowa. Masakra

[Wiedźmin 3: Krew i wino] Zakończenia - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...