[Wiedźmin 3: Krew i wino] Zakończenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_L420* dnia środa, 20 marca 2024, 15:16 napisał

Gość_XYZ* Dokładnie tak. Detlaff był zmanipulowany i nie zasługiwał na śmierć. To tak jakby niszczyć miecz bo ktoś nim zabił. Regis też nie zasłużył na miano zdrajcy. Z moralnego punktu widzenia to najlepszy sposób.

I wtedy geralt trafia do więzienia Ja za pierwszym razem go zabiłem ;d
Gość_L420*,
Gość_XYZ* Dokładnie tak. Detlaff był zmanipulowany i nie zasługiwał na śmierć. To tak jakby niszczyć miecz bo ktoś nim zabił. Regis też nie zasłużył na miano zdrajcy. Z moralnego punktu widzenia to najlepszy sposób.
Gość_Bloeddedhoine*,
Ja nie mogę. Wszystko już zmieniłam I faktycznie jak się nie powie jej że mamy nadzieję nas jej historia dobrze się skończy to później nie pojawi się odpowiednią opcja dialogowa. Masakra
Gość_XYZ*,
Co czemu niby zabicie Detlaffa i pojednanie Jaśnie osranej i Psychopatki to dobre zakończenie o wiele lepsze jest to gdy Księżna przeżywa ginę ta suka Detlaffa oszczędzamy i Regis nie zostaje uznany za zdrajce
Gość_Kyuu*,
Aby pojawiła się odpowiednia opcja przy rozmowie końcowej z Syanną, trzeba prócz przeczytania dziennika guwernantki, zapoznać się z jej historią w bajkowej krainie i jej przeszłością i okazać współczucie a pod sam koniec chyba w burzowym zamku wypowiedzieć kwestię, że ma się nadzieje ze ta bajka zakończy się dobrze...inaczej cała historia skończy się zawsze tragicznie, ja skończyłem ja dobrze właśnie na wersji 1.31
Courun Yauntyrr,
Ale poznałeś tożsamość piątej ofiary i wybrałeś podane w artykule opcje dialogowe podczas rozmowy z Syanną? Testowałem powyższą metodę i działała; nie zauważyłem też, by któryś patch wprowadzał w tej kwestii zmianę.
Gość_LESIO*,
ja dobre pojednanie robiłem po bajkowym i wszystko miałem jak tą niby wstążkę i tak ją zabiła, a po ukrytym to samo na ceremonii ją zabija a ostatnie z Syanną i ostatnie wątki robiłem na chyba 10 różnych rodzai i tak na końcu to samo zabita zostaje.

SPRAWDZIŁEM TAKŻE JAK NIE PÓJDĘ DO SYANNY PRZED CEREMONIĄ I CO TO SAMO ZABITE NA CEREMONII.

I nie wiem co źle zrobiłem po wątku z urkytym, że ją zabiła czy to tak musi być. W bajkowym także miałem wszystko ok i także ją zabiła
Gość_HCPC*,
W wersji 1.31 w jaką grałem niema jak, to nazywają: "dobrego zakończenia", a przynajmniej Ja odpuściłem po drugiej próbie (z ciekawości no i trochę samopoczucia, że mimo iż to tektura to żal Henrietty). drugim podejściem wracania się aż do misji "Szturm na Dun Tynne" czytania wszystkich wypociny guwernantki itd. I - i nic... (Wracanie do szturmu rzadko robię zapis gry bo urozmaicam sobie rozgrywkę w grach ryzykiem powrotu do kilku godzin wstecz - oczywiście o ile gra ma mało błędów - Wiedźmin trochę ich ma ale są na ogół związane ze znikajacymi [niedostępna interakcja] kowalami albo niewidzialnymi przeszkodami dla plotki...). Tak czy inaczej dodatek oceniam 4/6 nie ma już klimatu podstawy, a na dokładkę gdy zobaczyłem włoski spod kaptura rysztunku kota, to wpadłem w śmiech nie dość, że fryzura ala początek XXI wieku (kojarzy z wokalistą "Red hotów") to - to no właśnie Pan Sapkowski, to "gniada" albo inaczej widać, że facet nie bał się życia i Wiedźmin ma fabułę zaczerpnietą z prywatnych przeżyć jak mniemam (...) nie da się napisać książki PRZYGODOWEJ odadzonej w świecie fantazy korzystając tylko z wyobraźni siedząc na tyłku i modelujac fryzurę, a w tą stronę skręca dodatek... A fakt, że twórcy gry mieli mało do czynienia choćby z przykładowo z prostytutkami jest jakby, to napisać - mmm - widoczne. I źle że CDred ma zły kontakt z twórcą bo połową sukcesu tej gry jest dusza Sapkowskiego - fabuła.
Courun Yauntyrr,
Przeczytałeś cały dziennik guwernantki, by dobrze poznać historię?
Gość_Alkoholik*,
Mam problem i to bardzo dziwny.
Robiłem wszystko, by dobrze się skończyło, ale coś jest nie tak.
Geralt mówi, by przebaczyła siostrze. Syanna sie pyta niby dlaczego?
Geralt odpowiada: chociazby dlatego ze jest Twoja siostrą. Ona sie z tym nie zgadza, rozmowa sie konczy i obie giną... dlaczego?
Po zapytaniu Syanny u innych zaczyna sie rozmowa ich obojga, u mnie pada głupie stwierdzenie "bo jest Twoją siostrą" i sie kończy. Dlaczego?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zakończenia", znajdującym się w dziale "Wiedźmin 3: Krew i wino". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...