[Darkest Dungeon] Zmiany w Darkest Dungeon

Spędziłem w grze magiczne 66 godzin. Gdy ostatni przeciwnik wreszcie padł, zabrawszy ze sobą 3 elitarnych bohaterów poczułem wręcz rozczarowanie, że był on tak łatwy w porównaniu z samą drogą do niego. Z drugiej strony muszę przyznać się, że posiadam wciąż herosów z dwoma takimi samymi błyskotkami, bo mam ich od najwcześniejszej wersji gry i parę prazy wyruszałem składem samobójców, których jedynym celem było naprawa finansów.
Do NG+ nie mogłem się przekonać. Jakoś nie widziało mi się ponowne męczenie się przez całą grę od nowa tylko na trudniejszych zasadach.
Odpowiedz
Godzin mam więcej (ponad 300 ) ale wynika to ze sposobu grania. Pisząc poradnik nie mogłem się spieszyć. Wypadało posprawdzać różne możliwości. Co parę dni sobie pyknę sobie jakiś loszek w NG+ ale bez jakichś ambicji ukończenia gry. Dobre na odstresowanie, bo gra wymaga koncentracji i skutecznie wymiata z głowy inne problemy. W sumie nie widzę utrudnień, mam wręcz wrażenie, że miejskie wydarzenia ją ułatwiły. Zobaczę co się stanie jak limit na cmentarzu się wyczerpie.
Odpowiedz
Pewnie będzie zmniejszona ilość bohaterów do wynajęcia albo od razu po stresie na wstępie, bo wszyscy giną pod twoją wodzą. Bo o nowym minibossie nie ma co marzyć pewnie, taki golem z martwych ciał co opróżnia cmentarz.
Nie odczuwasz, że finalna walka powinna być trudniejsza. Byłem gotów poświęcić na nią z 8 bohaterów, a tu tylko 3 i to w taki niefajny sposób.
Odpowiedz
Fakt, Spotkanie ze Stwórcą, czyli typowanie kto ma zginąć, nie wzbudziło entuzjazmu. Tym bardziej, że przy pierwszej postaci nie ogarnąłem o co chodzi i wybrałem trędowatego, głównego wojaka. Dobrze że miałem jeszcze krzyżowca w zapasie, bo sama kapłanka nie dałaby rady.
Odpowiedz
Ten atak dosłownie nie daje ci żadnych szans. Wolałbym już by się jakaś moneta albo kostka pojawiała i dział się jakiś efekt a nie tak od razu. Ty i ty, nie żyjecie! Ale... Umarliście! Papa!

Ja za to wszedłem tam trędowatym, łowcą, okultystą i bardem.
Odpowiedz
← Artykuły

[Darkest Dungeon] Zmiany w Darkest Dungeon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...