[Darkest Dungeon] Zmiany w Darkest Dungeon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Ten atak dosłownie nie daje ci żadnych szans. Wolałbym już by się jakaś moneta albo kostka pojawiała i dział się jakiś efekt a nie tak od razu. Ty i ty, nie żyjecie! Ale... Umarliście! Papa!

Ja za to wszedłem tam trędowatym, łowcą, okultystą i bardem.
Jezid,
Fakt, Spotkanie ze Stwórcą, czyli typowanie kto ma zginąć, nie wzbudziło entuzjazmu. Tym bardziej, że przy pierwszej postaci nie ogarnąłem o co chodzi i wybrałem trędowatego, głównego wojaka. Dobrze że miałem jeszcze krzyżowca w zapasie, bo sama kapłanka nie dałaby rady.
Niblla,
Pewnie będzie zmniejszona ilość bohaterów do wynajęcia albo od razu po stresie na wstępie, bo wszyscy giną pod twoją wodzą. Bo o nowym minibossie nie ma co marzyć pewnie, taki golem z martwych ciał co opróżnia cmentarz.
Nie odczuwasz, że finalna walka powinna być trudniejsza. Byłem gotów poświęcić na nią z 8 bohaterów, a tu tylko 3 i to w taki niefajny sposób.
Jezid,
Godzin mam więcej (ponad 300 ) ale wynika to ze sposobu grania. Pisząc poradnik nie mogłem się spieszyć. Wypadało posprawdzać różne możliwości. Co parę dni sobie pyknę sobie jakiś loszek w NG+ ale bez jakichś ambicji ukończenia gry. Dobre na odstresowanie, bo gra wymaga koncentracji i skutecznie wymiata z głowy inne problemy. W sumie nie widzę utrudnień, mam wręcz wrażenie, że miejskie wydarzenia ją ułatwiły. Zobaczę co się stanie jak limit na cmentarzu się wyczerpie.
Niblla,
Spędziłem w grze magiczne 66 godzin. Gdy ostatni przeciwnik wreszcie padł, zabrawszy ze sobą 3 elitarnych bohaterów poczułem wręcz rozczarowanie, że był on tak łatwy w porównaniu z samą drogą do niego. Z drugiej strony muszę przyznać się, że posiadam wciąż herosów z dwoma takimi samymi błyskotkami, bo mam ich od najwcześniejszej wersji gry i parę prazy wyruszałem składem samobójców, których jedynym celem było naprawa finansów.
Do NG+ nie mogłem się przekonać. Jakoś nie widziało mi się ponowne męczenie się przez całą grę od nowa tylko na trudniejszych zasadach.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zmiany w Darkest Dungeon", znajdującym się w dziale "Darkest Dungeon". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...