[Vampire The Masquerade: Bloodlines] Final Nights

Brzmi ambitnie ten mod z tymi nowymi klanami (hipsterskie wampiry hah - pewno inni ich nie lubią ).

Brakuje mi tylko nekromantycznego klanu do wesołej gromadki. Choć pewnie fabularnie by nie pasowali jako protagoniści - ale demonolodzy to ok? xD Trzeba walczyć o prawa nieumarłych

Szkoda tylko tego braku balansu - może poziom trudności był dopasowany do Balli?
Odpowiedz
Oj tak, jako zaawansowany nekromanta-ochotnik zgadzam się z przedmówcą. Gram po stronie trupów w Herosach, Diablo 2, nawet w Neverwinterze grałem Bladym Mistrzem- teraz nadszedł czas, by realizować swe pasje wśród wampirów. Cóż, wygląda na to, że musimy poczekać na powstanie moda dodającego nekromanótw, jak i moda, dzięki któremu będę mógł wreszcie zagrać w VTM na moim komputerze...
Odpowiedz
Proszę się nie martwić trzy klany parające się nekromancją pojawią się w trzecim opisywanym modzie pod tytułem "Antitribu Mod".
Odpowiedz
O to dzięki Mikeal za dobrą wiadomość. Szczerze to wspomniałem o nekromantach żartobliwie, nie spodziewałem się takiego odzewu. No to czekam recenzje moda, która ma zaspokoić nasze potrzeby nekromantyczne
Odpowiedz
Ja tam byłem zupełnie poważny. Teraz muszę na równie poważnie szukać sposobu, by w VTM zagrać po raz pierwszy od dawna. Aby tylko było dużo szkieletów/nieumarłych do wskrzeszania, a będę zadowolony. Niemniej chyba i tak Heroes 3 pozostanie jedyną grą, w której można dowodzić paroma tysiącami żywych trupów. Chociaż w sumie, jak twórcy moda się postarają...
Odpowiedz
← Artykuły

[Vampire The Masquerade: Bloodlines] Final Nights - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...