[Vampire The Masquerade: Bloodlines] Final Nights - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mihau,
Ja tam byłem zupełnie poważny. Teraz muszę na równie poważnie szukać sposobu, by w VTM zagrać po raz pierwszy od dawna. Aby tylko było dużo szkieletów/nieumarłych do wskrzeszania, a będę zadowolony. Niemniej chyba i tak Heroes 3 pozostanie jedyną grą, w której można dowodzić paroma tysiącami żywych trupów. Chociaż w sumie, jak twórcy moda się postarają...
Parto,
O to dzięki Mikeal za dobrą wiadomość. Szczerze to wspomniałem o nekromantach żartobliwie, nie spodziewałem się takiego odzewu. No to czekam recenzje moda, która ma zaspokoić nasze potrzeby nekromantyczne
Mikeal,
Proszę się nie martwić trzy klany parające się nekromancją pojawią się w trzecim opisywanym modzie pod tytułem "Antitribu Mod".
Mihau,
Oj tak, jako zaawansowany nekromanta-ochotnik zgadzam się z przedmówcą. Gram po stronie trupów w Herosach, Diablo 2, nawet w Neverwinterze grałem Bladym Mistrzem- teraz nadszedł czas, by realizować swe pasje wśród wampirów. Cóż, wygląda na to, że musimy poczekać na powstanie moda dodającego nekromanótw, jak i moda, dzięki któremu będę mógł wreszcie zagrać w VTM na moim komputerze...
Parto,
Brzmi ambitnie ten mod z tymi nowymi klanami (hipsterskie wampiry hah - pewno inni ich nie lubią ).

Brakuje mi tylko nekromantycznego klanu do wesołej gromadki. Choć pewnie fabularnie by nie pasowali jako protagoniści - ale demonolodzy to ok? xD Trzeba walczyć o prawa nieumarłych

Szkoda tylko tego braku balansu - może poziom trudności był dopasowany do Balli?
Wczytywanie...