Kto już ma? Pierwsze wrażenia!

Pillars of Eternity zaczyna już docierać do naszych mieszkań i domów. Zamówienia preorderowe zostały wysłane !
Mój egzemplarz już dotarł i czeka na instalację. A jak u Was?

Dotarł? Zainstalowany? I najważniejsze - jak wrażenia?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia środa, 25 marca 2015, 08:57 napisał

Pillars of Eternity zaczyna już docierać do naszych mieszkań i domów. Zamówienia preorderowe zostały wysłane !
Mój egzemplarz już dotarł i czeka na instalację. A jak u Was?

Dotarł? Zainstalowany? I najważniejsze - jak wrażenia?

Dziś odebrałem z empiku - świeży, pachnący tym specyficznymi growo-pudełkowym zapachem. I oczywiście do jutra bodaj nie da się grać, o czym poinformował mnie brat steam. Eh...
Na razie pozytywne zaskoczenie instrukcją i poradnikiem - jakością wykonania, bo gra cenowo nie odbiega od reszty a dziś dobrze jak w ogóle dadzą kawał papieru zwany instrukcją.
Gott mit uns
Odpowiedz
O północy ruszy?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
*przebiera nogami*

[Dodano po 3 godzinach]

Już po północy, a wciąż nie da się grać. :< Smutek, idę w kimę
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Też się poddaję.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Szukajcie, a znajdziecie i nie będziecie czekać po próżnicy. Premiera dopiero koło godziny 17, moi drodzy
Odpowiedz
Czym mnie ta gra przekona do siebie?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To po co wstawałem na budzik?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hahhaha Ja też o 24 próbowałem jeszcze No nic już za kilka godzin !

Ps: Czy w waszych książeczkach od gry też dwie pary towarzyszy mają ten sam portret? :o O co chodzi?
Odpowiedz
Dobrze, że jeszcze nie można pobrać bo dopiero w piątek dam radę to zrobić i to w późnych popołudniowych godzinach a źle bym się czuł gdyby inni grali a ja nie mógł. xD
Odpowiedz
Jestem zachwycony. Po 5 h gry nie żałuję ani złotówki wydanej na grę, a jestem dopiero na początku przygody.

Ciekawa fabuła? Tak się zapowiada.
Sporo do robienia? Tak jest!
Fabularne questy? Taak!
DUŻO DO CZYTANIA - jak najbardziej (włącznie z książkami i opisami przedmiotów rodem z BG <3).
Pięęękna grafika? Tak.

I tak mógłbym pewnie jeszcze paręnaście linijek. Ale rozpiszę się jak pogram więcej.

A jak u Was?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja póki co odpaliłem, posiedziałem pół godziny i wyłączyłem bo... muszę się zastanowić kim chcę grać

Aaaaaa!!! W końcu mam jakieś dylematy tworząc postać <3 Uwielbiam ten etap Prześpię się z tym

Kim zaczęliście ?
Odpowiedz
Napisze ci wieczorem Dunio, jak już w domu będę na razie tylko udało mi się pobrać grę.
Odpowiedz
A jaki masz komp? Podałbyś parametry, żebym mógł porównać do swojego ;p
Odpowiedz
Windows 7 64bity
Intelcorei5 cpu m430 atiradeon 5680 i 2ramu dziala calkiem dobrze tylko długo sie wczytuję
Odpowiedz
Tak jak wspominałem wcześniej gdzie indziej Windows XP i dwurdzeniowy procek (ADM Athlon 64 X2 6000+) też daję sobie radę, więc wygląda na to, że intencjonalnie przegięli pałę i gra spoojnie sobie radzi ze słabszymi konfiguracjami
Odpowiedz
PoE nie jest na XP

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia piątek, 27 marca 2015, 21:14 napisał

Jakoś mój brachol śmiga na Windows XP i nie narzeka

Odpowiedz
Jakoś mój brachol śmiga na Windows XP i nie narzeka To, że w wymaganiach sprzętowych nie ma tego systemu operacyjnego to zupełnie nic nie znaczy. Oficjalne stanowisko Obsidianu jest takie, że powinno działać, ale nie napiszą tego wprost oraz nie ma w wymaganiach, dlatego że nie testowali gry na tej konfiguracji.
Odpowiedz
To jak z Diablo 1, działa na wszystkich systemach.
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Kto już ma? Pierwsze wrażenia! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...