Gdzie najlepiej zamówić pre-order?

Czy ktoś z Was zamawiał już pre-order PoE? Zastanawiam się nad tym, chociaż jak zobaczyłam, że Kosmiczny Prosiaczek jest przedmiotem w grze, trochę mi się odechciało. A i jak w przypadku większości wyczekiwanych premier ofert jest w piz... mnóstwo. Macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę (wiem, że przy pre-orderze ciężko mówić o sprawdzeniu, ale....)?
Odpowiedz
Ja zamówiłem Pillars of Eternity Champion Editon, a zamawiałem przez Cdp.pl gdy pojawiła się promocja na ten tytuł. Jakoś lubię wspierać nasze rodzime firmy, szczególnie, że jeszcze nie zostałem oszukany przez żadną.
Magiczny prosiaczek też się zapowiada zabawnie, chociaż gdyby się rzucili troglodytą...
Odpowiedz
Mój przyjaciel zamówił na gram.pl edycję awanturnika i jak go pytałem o szczegoły to bardzo chwalił ten portal.
Odpowiedz
A ile wcześniej oni to wysyłają? Bo na gram.pl widzę, że planowana wysyłka 26 marca, a czy nie taka ma być premiera?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja chyba na muve zamówię Jakosś Lubie ten portal + wysyłka free
Odpowiedz
Dżizas, czemu te gry mają teraz tyle edycji? Ja nawet nie ogarniam czym one się różnią.
Odpowiedz
Lol, ale w Champion ed. są dzwonki na telefon. Gdzie te czasy, kiedy instrukcja i, często, poradnik były czymś normalnym, a nie hucznie ogłaszanym specjałem?

To muszę jeszcze ceny ogarnąć, ale póki co, z tego co widzę to jakieś złotówkowe różnice.

Ktoś jeszcze zastanawia się nad pre-orderem?
Odpowiedz
Też zesmutniałem, kiedy zobaczyłem, że Świnia jest przedmiotem w grze. Ale i tak zamawiam pre-order, najpewniej w gry-online, bo na tę chwilę mają chyba najtaniej (~ 120 zł).
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

A ile wcześniej oni to wysyłają? Bo na gram.pl widzę, że planowana wysyłka 26 marca, a czy nie taka ma być premiera?


No właśnie mojemu kumplowi też wyślą 28, ale podobno przy pre-orderach wysyłają wcześniej.
Odpowiedz
A ja się zastanawiam, czy zamawiać, czy próbować zdać maturę

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie pro-gamera
Odpowiedz
Chęć szczerą to ja mam... I tego się właśnie obawiam

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz

Cytat

A ja się zastanawiam, czy zamawiać, czy próbować zdać maturę


Jeżeli do tej pory uczyłeś się regularnie, z czystym sumieniem możesz grać .
Odpowiedz
Ja tam jakoś napisałem maturę to i ty dasz radę Charon. xD Co do preorderu dalej jakoś najbardziej przekonany jestem do Cdp.pl kupowałem już u nich parę razy i nigdy się nie zawiodłem, przyznaje, że raz paczka spóźniła się ale nie z ich winy tylko kurier miał wypadek, w sumie jak śmiał.
Odpowiedz
Czy ktoś orientuje się, czy pudełkowa edycja awanturnika na cdp.pl też ma zawarty bonus za preorder? W sumie zamówiłem najpierw cyfrową. Jak pojawiło się info o pudełkowej to wycofałem poprzednie zamówienie i złożyłem na pudełkową, ale teraz patrzę, że strona produktu w wersji pudełkowej nie wyświetla tych dwóch gadżetów za preorder.
Odpowiedz
Cdp.pl po prostu sprzedaje produkt cenegi, więc raczej musi je zawierać - pewnie przegapili to na stronie.
Odpowiedz
Ja tylko chcę przypomnieć że nowa matura ma być znaacznie trudniejsza od starej ;D
Odpowiedz
Kogo tam matura!

Nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie Oficera! xD
Odpowiedz
Właśnie sobie klepnąłem z odbiorem i zapłatą w Empiku. Zwykle przejeżdżam obok, to wejdę odebrać, oszczędzając bojowego zdania potencjalnemu kurierowi, który i tak by mnie w domu nie zastał, bo prawie ciągle gdzieś jestem.

To co, odliczamy dni.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Gdzie najlepiej zamówić pre-order? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...