Gdzie najlepiej zamówić pre-order? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

sedinik,
Magiczny prosiaczek też się zapowiada zabawnie, chociaż gdyby się rzucili troglodytą...
Tamc.,
Widziałem, widziałem.

Ale raz, że cena nie jest wygórowana, a dwa, że mam blisko, by samemu odebrać. Sprawdzałem różne opcje, to wszędzie bym musiał gdzieś dalej jechać, a dowóz tu raczej odpada, bo - jak skrobnąłem - trudniej, niż łatwiej na mnie trafić, a jeśli potem miałbym dymać z awizo do ich miejscówy i odbierać, to też zabawa w frajera. Także podsumowując wszystkie za i przeciw, Empik mi najbardziej leży w tym przypadku.

Ojojo, siła wyższa, nic nie zrobisz.
Ati,
Nie wspieraj Empiku! A ja w sumie nie wiem czy będę miała za co zamówić, TAKI zwrot akcji.
Tamc.,
Właśnie sobie klepnąłem z odbiorem i zapłatą w Empiku. Zwykle przejeżdżam obok, to wejdę odebrać, oszczędzając bojowego zdania potencjalnemu kurierowi, który i tak by mnie w domu nie zastał, bo prawie ciągle gdzieś jestem.

To co, odliczamy dni.
Niblla,
Kogo tam matura!

Nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie Oficera! xD
dunio1,
Ja tylko chcę przypomnieć że nowa matura ma być znaacznie trudniejsza od starej ;D
Holden,
Cdp.pl po prostu sprzedaje produkt cenegi, więc raczej musi je zawierać - pewnie przegapili to na stronie.
Imirith,
Czy ktoś orientuje się, czy pudełkowa edycja awanturnika na cdp.pl też ma zawarty bonus za preorder? W sumie zamówiłem najpierw cyfrową. Jak pojawiło się info o pudełkowej to wycofałem poprzednie zamówienie i złożyłem na pudełkową, ale teraz patrzę, że strona produktu w wersji pudełkowej nie wyświetla tych dwóch gadżetów za preorder.
Niblla,
Ja tam jakoś napisałem maturę to i ty dasz radę Charon. xD Co do preorderu dalej jakoś najbardziej przekonany jestem do Cdp.pl kupowałem już u nich parę razy i nigdy się nie zawiodłem, przyznaje, że raz paczka spóźniła się ale nie z ich winy tylko kurier miał wypadek, w sumie jak śmiał.
Mikeal,

Cytat

A ja się zastanawiam, czy zamawiać, czy próbować zdać maturę


Jeżeli do tej pory uczyłeś się regularnie, z czystym sumieniem możesz grać .
Charon,
Chęć szczerą to ja mam... I tego się właśnie obawiam
Tokar,
Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie pro-gamera
Charon,
A ja się zastanawiam, czy zamawiać, czy próbować zdać maturę
Mikeal,

Cytat

A ile wcześniej oni to wysyłają? Bo na gram.pl widzę, że planowana wysyłka 26 marca, a czy nie taka ma być premiera?


No właśnie mojemu kumplowi też wyślą 28, ale podobno przy pre-orderach wysyłają wcześniej.
Matthias Circello,
Też zesmutniałem, kiedy zobaczyłem, że Świnia jest przedmiotem w grze. Ale i tak zamawiam pre-order, najpewniej w gry-online, bo na tę chwilę mają chyba najtaniej (~ 120 zł).
Ati,
Lol, ale w Champion ed. są dzwonki na telefon. Gdzie te czasy, kiedy instrukcja i, często, poradnik były czymś normalnym, a nie hucznie ogłaszanym specjałem?

To muszę jeszcze ceny ogarnąć, ale póki co, z tego co widzę to jakieś złotówkowe różnice.

Ktoś jeszcze zastanawia się nad pre-orderem?
Ati,
Dżizas, czemu te gry mają teraz tyle edycji? Ja nawet nie ogarniam czym one się różnią.
Wolvertino,
Ja chyba na muve zamówię Jakosś Lubie ten portal + wysyłka free
Tamc.,
A ile wcześniej oni to wysyłają? Bo na gram.pl widzę, że planowana wysyłka 26 marca, a czy nie taka ma być premiera?
Wczytywanie...