Łowcy poradnik dla nowych użytkowników

Szaroniebieskawe tło i czerwony napis... Na czarnym dałoby się normalnie czytać
Odpowiedz
Ostatnie zdanie jest boskie Ale napisy trochę z tłem się zlewają
Odpowiedz

Użytkownik Saimar Gruplu dnia Fri, 11 May 2007 - 17:06 napisał

Ostatnie zdanie jest boskie

[post="64160"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zgadzam się

Użytkownik Saimar Gruplu dnia Fri, 11 May 2007 - 17:06 napisał

Ale napisy trochę z tłem się zlewają

[post="64160"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie tyle się zlewają, co od nich po prostu oczy bolą

A link Tokara nie chce mi się załadować. // EDIT: O, w końcu się załadował

PS. Widzę, że już wszystko spolonizowane Że np. zamiast "New topic" jest "Nowy temat" Teraz to zauważyłem, gdy chciałem odpowiedzieć


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
No to żeś nam kawałek fajnej lekturki wysmażył Zmienić tło i kilka niedociągnięć, a można by wstawić jako poradnik dla nowych userów


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A jak już będzie elegancko i troche bardziej ekonomicznie (by sie szybciej ładował) to wrzucimy do poradnika osblugi forum.
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Fri, 11 May 2007 - 17:14 napisał

PS. Widzę, że już wszystko spolonizowane Że np. zamiast "New topic" jest "Nowy temat" Teraz to zauważyłem, gdy chciałem odpowiedzieć

[post="64161"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Zdobyłem psd obrazków to potworzyłem polską wersję,

Łowc@, będziesz musiał nowe screeny porobić
Odpowiedz
A ja się muszę przyczepić, żeby nie było za różowo .

"A nie pomyślełeś o..." - Łowc@, masz szczęście że w porę przestałem walić głową w biurko, miałbyś mnie na sumieniu .

A propos ostatniego zdania, chyba za dużo troszkę tych przecinków . Wydaje mi się, że tylko ten pierwszy jest tam wskazany. Ale głowy nie dam, z interpunkcji najlepszy nie jestem. No i kolorki faktycznie można by jakieś przyjaźniejsze dla oka .

Oczywiście rozumiem, że projekt ów jest, jak sam powiedziałeś, "dziesięciominutowy" . Jednak padła propozycja aby dodać to do poradnika obsługi forum, więc drobne babole przydałoby się usunąć .

P.S.
Zdanie "Czy wiesz co chciałeś uczynić?" jest cudne .


Odpowiedz
Ostatnie zdanie genialne Powiedziałbym, że jak na 10 min. roboty, to i tak dobrze.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Może kiedyś zabiorę się za nową wersję. Trochę bardziej "pro"
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Obejrzałam i muszę pochwalić pomysł - powinniście go dodać tuż po rejestracji jako obowiązkowy do obejrzenia
Odpowiedz
Ile my to już mieliśmy takich pomyslów . Moj ulubiony to był obowiązkowy test na inteligencje podczas rejestracji oraz przymusowe wyświetlanie regulaminu przez 5min by sklonić do jego przeczytania. Eh, może to nie takie glupie .
Odpowiedz
Te 5 minut to w sam raz, by sprawdzić sobie w osobnym oknie pocztę i wrócić Jednak forum wygląda ciut inaczej, więc i wersja musiała by być nowsza
Odpowiedz
Praca, może i nie najładniejsza ale ma wspaniałe przesłanie
Jak na 10 min to nie jest źle
Gratulacje za pomysł

Odpowiedz
Troche powiązane z tematem...
wpisałem w Google (szukajka w języku polskim) "Baldurs Gate" i na pierwszym miejscu znajduje się adres... Insimilionu! łeee!! fuuuj!

A GameExe jest o zgrozo... na 7 miejscu!
Może czas pomyśleć nad pozycjonowaniem?
Odpowiedz
← Game Exe

Łowcy poradnik dla nowych użytkowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...