Łowcy poradnik dla nowych użytkowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Co proponujesz w tej materii?
Majarek,
Troche powiązane z tematem...
wpisałem w Google (szukajka w języku polskim) "Baldurs Gate" i na pierwszym miejscu znajduje się adres... Insimilionu! łeee!! fuuuj!

A GameExe jest o zgrozo... na 7 miejscu!
Może czas pomyśleć nad pozycjonowaniem?
Sosna,
Praca, może i nie najładniejsza ale ma wspaniałe przesłanie
Jak na 10 min to nie jest źle
Gratulacje za pomysł
Miveda,
Te 5 minut to w sam raz, by sprawdzić sobie w osobnym oknie pocztę i wrócić Jednak forum wygląda ciut inaczej, więc i wersja musiała by być nowsza
Ekhtelion,
Ile my to już mieliśmy takich pomyslów . Moj ulubiony to był obowiązkowy test na inteligencje podczas rejestracji oraz przymusowe wyświetlanie regulaminu przez 5min by sklonić do jego przeczytania. Eh, może to nie takie glupie .
Miveda,
Obejrzałam i muszę pochwalić pomysł - powinniście go dodać tuż po rejestracji jako obowiązkowy do obejrzenia
Ranger,
Może kiedyś zabiorę się za nową wersję. Trochę bardziej "pro"
Dany,
Ostatnie zdanie genialne Powiedziałbym, że jak na 10 min. roboty, to i tak dobrze.
Archol,
A ja się muszę przyczepić, żeby nie było za różowo .

"A nie pomyślełeś o..." - Łowc@, masz szczęście że w porę przestałem walić głową w biurko, miałbyś mnie na sumieniu .

A propos ostatniego zdania, chyba za dużo troszkę tych przecinków . Wydaje mi się, że tylko ten pierwszy jest tam wskazany. Ale głowy nie dam, z interpunkcji najlepszy nie jestem. No i kolorki faktycznie można by jakieś przyjaźniejsze dla oka .

Oczywiście rozumiem, że projekt ów jest, jak sam powiedziałeś, "dziesięciominutowy" . Jednak padła propozycja aby dodać to do poradnika obsługi forum, więc drobne babole przydałoby się usunąć .

P.S.
Zdanie "Czy wiesz co chciałeś uczynić?" jest cudne .
Nazin,

Użytkownik Verthogh dnia Fri, 11 May 2007 - 17:14 napisał

PS. Widzę, że już wszystko spolonizowane Że np. zamiast "New topic" jest "Nowy temat" Teraz to zauważyłem, gdy chciałem odpowiedzieć

[post="64161"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Zdobyłem psd obrazków to potworzyłem polską wersję,

Łowc@, będziesz musiał nowe screeny porobić
Ekhtelion,
A jak już będzie elegancko i troche bardziej ekonomicznie (by sie szybciej ładował) to wrzucimy do poradnika osblugi forum.
Medivh,
No to żeś nam kawałek fajnej lekturki wysmażył Zmienić tło i kilka niedociągnięć, a można by wstawić jako poradnik dla nowych userów
Verthogh,

Użytkownik Saimar Gruplu dnia Fri, 11 May 2007 - 17:06 napisał

Ostatnie zdanie jest boskie

[post="64160"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zgadzam się

Użytkownik Saimar Gruplu dnia Fri, 11 May 2007 - 17:06 napisał

Ale napisy trochę z tłem się zlewają

[post="64160"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie tyle się zlewają, co od nich po prostu oczy bolą

A link Tokara nie chce mi się załadować. // EDIT: O, w końcu się załadował

PS. Widzę, że już wszystko spolonizowane Że np. zamiast "New topic" jest "Nowy temat" Teraz to zauważyłem, gdy chciałem odpowiedzieć
Saimar,
Ostatnie zdanie jest boskie Ale napisy trochę z tłem się zlewają
Ekhtelion,
Szaroniebieskawe tło i czerwony napis... Na czarnym dałoby się normalnie czytać
Wczytywanie...