[Niezgodna] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Niezgodna"!

Po erze wszechobecnych wampirów nastał czas utworów poświęconych dystopii, dedykowanych młodzieży. „Niezgodna” jest kolejną propozycją z tego kanonu. W marcu na ekrany kin trafiła ekranizacja „Divergent”, a miesiąc temu pojawiło się DVD. To dobry czas, aby raz jeszcze przyjrzeć się dziełu Veroniki Roth.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Muszę przyznać, że film ogląda się całkiem nieźle. W dobie wszechobecnych postapokaliptycznych filmów dla młodzieży, ta produkcja wypada bardzo dobrze. Nie jest to może mistrzostwo świata, ale całość jest spójna, logiczna i fabuła nie poraża od początku swoim kretynizmem. Film zagrany jest ok, może poza Kate Winslet, która moim zdaniem przedobrzyła swoją postać.

Nic specjalnego, ale obejrzeć można z przyjemnością i bez rzucania pomidorami w ekran.

7/10


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Rzeczywiście film zlatuje bez patrzenia na zegarek i daje niezłą rozrywkę na popołudnie (w moim przypadku ranek). Ale nie mogłem przestać zauważać tych wszystkich schematów, pomysłów i absurdalnych głupot, które pojawiały się również w poprzednich młodzieżowych produkcjach, a które.... były zwyczajnie bekowe. Serio, ubawiłem się przy tym setnie. "Niezgodna" to prostu nihil novi, niewiele nowości, duża inspiracja podobnymi tytułami. Taki odgrzewany kotlet, gorszy od "Igrzysk śmierci", bo zrealizowany bez ikry, lecz mimo to warto się nim zainteresować. Jednak Shailene Woodley zaprezentowała się w tym filmie okropnie, ciągle mina wielkiej pokrzywdzonej... Nie znoszę jej. Hurra!, że nie zagrała w "Niesamowitym Spider-Manie 2".

Moja ocena: 5,5/10
Odpowiedz
← Artykuły

[Niezgodna] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...