Wspominki o początkach, użytkownikach

Muszę zadać wam to pytanie, które dręczy mnie już od jakiegoś czasu. Próbowałem sam znaleźć na nie odpowiedź, jednak bez skutku. Prawdopodobnie tylko najstarsi użytkownicy będą wiedzieć.

http://forum.gexe.pl/user/2-nazin/
Nazin, wielki i przedwieczny opiekun Ducha Maszyny naszego wspaniałego forum, jest numerem dwa.
A kto jest numerem 1?
Odpowiedz
Patrząc po liście użytkowników sortowanej datą rejestracji, przed Nazinem nie ma nikogo (nie licząc parunastu osób, gdzie data rejestracji to "--", ale wśród nich też nie ma "1"). Więc wygląda na to, że numer 1 został... zlikwidowany? Pytanie, kto był tym numerem jeden...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia piątek, 28 grudnia 2012, 00:07 napisał

Muszę zadać wam to pytanie, które dręczy mnie już od jakiegoś czasu. Próbowałem sam znaleźć na nie odpowiedź, jednak bez skutku. Prawdopodobnie tylko najstarsi użytkownicy będą wiedzieć.

http://forum.gexe.pl/user/2-nazin/
Nazin, wielki i przedwieczny opiekun Ducha Maszyny naszego wspaniałego forum, jest numerem dwa.
A kto jest numerem 1?


Wcześniej forum działało na silniku phpBB, które miało taki "fajny" wymysł, że użytkownikiem z id 1 jest użytkownik "anonimowy". Osoby niezalogowane na forum, dostawały uprawnienia bazujące na tym użytkowniku.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nazin dnia piątek, 28 grudnia 2012, 00:23 napisał

Wcześniej forum działało na silniku phpBB, które miało taki "fajny" wymysł, że użytkownikiem z id 1 jest użytkownik "anonimowy". Osoby niezalogowane na forum, dostawały uprawnienia bazujące na tym użytkowniku.

Dzięki za odpowiedź aczkolwiek jestem trochę rozczarowany. Liczyłem na odkrycie jakiejś ciekawej, starożytnej forumowej tajemnicy
Odpowiedz
Nazin udzielił wam odpowiedzi oficjalnej. Prawda jest taka, że pierwszy został potępiony, login jego wymazany ze wszelkich ksiąg, nick zapomniany, a ID1 ustawione tak, by zatarły je ślady tysięcy anonimowych, którzy logowali się po nim. Niech przeklęty będzie każdy bit, centymetr światłowodu i cal kwadratowy dysku twardego, który mu służył do łączenia się.


// chłopaki trzeba przecież podtrzymywać forumową mitologię.
Odpowiedz
Jej, tęskniliśmy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wspominki o początkach, użytkownikach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...