Wspominki o początkach, użytkownikach

@Orish - szczególnie to ostatnie jest warte wspomnienia

@Jakób - nawet nie wiedziałem, że istnieje taki gatunek Niemniej dobrze, że już wiem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mały eDit mojej wypowiedzi.



Strażnik
Człowiek od załatwiania spraw formalnych ge. Masz problem czsyto urzędniczy? Wal do Strażnika ;p Syndrom maturalny dziwnie na niego wpływa imo. Ale to równy gość. Rzycze mu żeb się dostał tam gdzie się chce dostać.

Nazin
Mój master-sensei-guru WoW'owy. Ge kuleje? Wal do Nazina, cos na to pomoże Imo to główny "mechanik" ge. Można się od niego uczyć. Mały mam do niego ale, trochę mało aktywny na forum, choć ostatnio lekko się poprawiło. Lekko. Mój praco odbiorca graficzny

Wojo
Moja misja. Musze odzyskać jego duszę. Nie spocznę puki jego dusza nie będzie na rozkazy ge.
Wiem że mi się to kiedyś uda.

Ashgan
Ho, z tym panem to jest baaardzo zmiennie. Miał wiele odejść i powrotów z ge. Z tego co wiem, to się już u nas nie pojawi, może jeno dla odwiedzin. A szkoda, wbił sobie do głowy jakieś przedziwne rzeczy i się ich trzyma, ale po trochu to też leń ;p jak każdy z nas. Wierzę że w końcu przejrzy na oczy.

Atis
Próbowałem z nią kiedyś pogadać na gg. Widać miała zły dzień bo dostałem od niej coś w stylu "spieprzaj koleś" Ogólnie się nie znamy
Zawszę sie nieźle ubawie jak to sobie przypomnę

Saimar
Porządny chłop. Jak się za coś weźmie to na fest. Odszedł z Ferunu na rzecz Ge. Moim zdaniem dobrze. Nie chciał bym nikogo urazić, ale moim zdaniem W Fae zawsze będą jakieś wojny, czy to o stołki czy o inne bzdury. tak więc Po odejściu Pana S i pana N z Fae, zrobiłem to samo, ale nie o mnie miałem pisać.
Sai zawsze mnie zaprasza na pogadankę na TS'ie. Rozmawia się fajnie. Via gg też konkretnie
Gdyby świat miał by więcej takich jak Sai, był o wielle lepszy ;p

Kleantes Yauntyrr
Ogólnie mało konwersujemy ze sobą. Chłopak wydaje się (i taki jest) poważny,Wie co chce osiągnąć, do czego zmierza. Jak się za coś bierze to na poważnie. Mój sprzymierzeniec w walce z Ot/spamem w subforum Fae :}

Eni.
Moja bogini x] Moja świeża pomocnica/wspólniczka. Można z nią pogadać na każdy temat ;] O wszystkim. Czasami zachowuje się jak Drowka, le myślę że to dodaje jej charakteru Ale co ja tam wiem ;p

Ja.

JA. Ven'Diehho - misjonarz 3 stopnia. Moja misją jest nawracanie zbłąkanych duszyczek na drogę światłości, drogę GemeExe. Mam kilka osób na celowniku.
Co więcej o mnie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Aż trudno w to uwierzyć ,że istniał taki temat. Żałuję ,że dawniej mnie z wami nie było. Być może miałbym okazję poznać kilku użytkowników ze starej gwardii.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wooo, ale kopalnia wspominek. Fajnie, że wygrzebałeś to spod gruzu, Obserwatorze Co prawda głupio trochę czyta się swój ociekający inteligentnymi opisami post, opatrzony tysiącami emotek, ale... Każdy miał kiedyś te 16 lat

Smutno tylko się patrzy na to, ile z wymienionych użytkowników pozostało do teraz.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja - gdy miałem 16 lat - w internecie pisałem tylko "bleee". Byłem zbyt mało kumaty nawet kwestii emot. Ten temat jest tak stary, że aż sam go nie pamiętam. Mam wrażenie, że wtedy na forum było tylko tyle osób, o ilu się tu wspomina;p
Odpowiedz
A ja jak będę miał 16 lat nie będę używał w ogóle emotek

O czym jest/ był ten temat? Bo niespecjalnie rozumiem.
Odpowiedz
No, skoro w temacie jest "wspominki" to pewnie o wspominaniu

Niestety - temat nie dla mnie, skoro dopiero ok. rok tu jestem... Ty, Bhaal, jesteś tu już chyba ze 3 lata (patrząc po dacie rejestracji, nie wiem, czy zawsze byłeś aktywny na forum), więc może masz więcej do wspominania, ale tak czy siak początków Game Exe i użytkowników-pionierów pewnie też w większości nie znasz - ja w każdym razie większość nicków tych ludzi kojarzę tylko przez to, że wspominali o nich inni. A o samych osobach właściwie nic nie wiem (a teraz pewnie w większości już tu nie bywają)...


Btw. nie wiedziałem, że Orish też się pojawiał kiedyś na Game Exe! A to ci niespodzianka Choć oczywiście było to na długo (no, umiarkowanie długo) zanim miałem większe pojęcie o istnieniu Game Exe czy Insimilionu
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ale między rejestracją, a dzisiejszym dniem było jakieś 1,5 roku przerwy. Nawet nie pamiętam jak się tu znalazłem Jedyne co pamiętam to jeden z moich pierwszych postów - nawet nie przeczytałem o czym jest temat tylko napisałem post patrząc tylko na nazwę tematu. Przy okazji poprzekręcałem jak tylko się dało nazwy z gry o której pisałem.
Odpowiedz
A sobię wspomnę.
Z moich początków na GExe, pamiętam że jedna użytkowniczka miała taki awatar co mi się bardzo podobał.

Tak mi się przypomniało jak była ta burda z Faerunem. Pozdrowienia dla ciebie
Odpowiedz
To Sabal.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz


*Odlatuje*



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Sporo osób przyszło i odeszło, przez te ponad 5 lat jak tu jestem sporo się ich przewinęło, większość nie wraca, ale są przypadki ludzi, którzy zaglądają po kilku latach. Kiedyś miałem nawet taką propozycję, żeby rozesłać maile do wszystkich zarejestrowanych użytkowników z zaproszeniem na forum, jednak nie została ona wcielona w życie. Trwający jubileusz byłby dobrym pretekstem do takiej akcji, może ją rozważyć?

Odpowiedz
@ Medivh nie ma za co Lubię wygrzebywać takie stare tematy a skoro mamy kolejne urodziny Game Exe to użytkownicy powinni zobaczyć taki temat.

@ Lionel niejaka Atis była niedawno i zostawiła w shoutboxie ,krótką notę "Byłam , nie widzę żadnego znanego nicku wiec spadam " czy coś w tym stylu. Oczywiście nie mam nic przeciwko jej ,ale mogła być coś innego w miarę napisać

@ Trzeci Kurze też mi się tak właśnie wydaje ,lecz istnieje możliwość ,że właśnie ci wspomnaini użytkownicy byli bardzo zżycie ze sobą.

Pomysł Sosny jest nie głupi i dość dobry moim zdaniem. Czy na przyszłe Dziesiąte urodziny Game Exe nie można by było rozesłać takie wiadomości.

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu nikt nie chciał się rozpisać o innych w tych trwających latach? Czy nie jesteście ze sobą już dość związani ? Fajnie by było coś takiego poczytać
Może i ja powspominam chociaż znam niewielu użytkowników tak jakbym chciał

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia wtorek, 25 grudnia 2012, 21:59 napisał

@ Lionel niejaka Atis była niedawno i zostawiła w shoutboxie ,krótką notę "Byłam , nie widzę żadnego znanego nicku wiec spadam " czy coś w tym stylu. Oczywiście nie mam nic przeciwko jej ,ale mogła być coś innego w miarę napisać


Typowe w jej wykonaniu ;D.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia wtorek, 25 grudnia 2012, 21:59 napisał

@ Lionel niejaka Atis była niedawno i zostawiła w shoutboxie ,krótką notę "Byłam , nie widzę żadnego znanego nicku wiec spadam " czy coś w tym stylu. Oczywiście nie mam nic przeciwko jej ,ale mogła być coś innego w miarę napisać


Co się dziwić, zajrzała co na starych śmieciach, a tu akurat sami nowi, osób które są na GE dłużej niż ja i wciąż pozostają aktywne jest stosunkowo niewiele, stąd też mój pomysł o wysłaniu zaproszeń, można by z tej okazji otworzyć stosowny temat, czy nawet kontynuować obecny.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wspominki o początkach, użytkownikach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...