Nowy plakat drugiej części 4. sezonu The Walking Dead!


sezon 4, the walking dead, druga część, plakat

W rozszerzeniu czeka na Was plakat w całej okazałości, a już w lutym będziemy mogli obejrzeć drugą część czwartego sezonu serialu The Walking Dead, który zdobył uznanie na całym świecie – jest emitowany w ok. 120 krajach. Czwarty etap produkcji tradycyjnie został podzielony na dwie odsłony. Jesteście ciekawi co przyniosą nam kolejne odcinki? Ja bardzo i wręcz nie mogę się już doczekać!

W niezwykle wyczekiwanej, kolejnej odsłonie serialu, Rick i grupa rozwijającej się społeczności znajdują schronienie w więzieniu. Niestety w tym brutalnym świecie szczęście jest krótkotrwałe – ani zombie ani reszta czyhających na zewnątrz niebezpieczeństw nie mogą równać się z tym, co czeka na ocalałych w ich więziennej kryjówce. Nowe schronienie i nowy sposób życia grupy zostaną poddane ciężkiej próbie, a ich walka o przetrwanie będzie jeszcze trudniejsza niż do tej pory.

Sezon czwarty nie rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się seria trzecia. Nie ma kalendarzy, nie wiadomo ile czasu upłynęło od ostatnich wydarzeń. Grupa Ricka liczy teraz około 50 osób, a jedyną pewną rzeczą jest fakt, iż po świecie grasuje znacznie więcej wygłodniałych zombie niż ocalałych ludzi...

the walking dead,sezon 4,plakat

I jak podoba Wam się plakat? Piszcie w komentarzach!

Odpowiedz
Oczywiście kto nie widział pierwszej połowy 4 sezonu, niech dalej nie czyta

SPOILER
Nareszcie grupa wyszła z tego więzienia. Zaczynało się to robić prawie tak nudne jak farma Hershela... Świetnie, że sam Hershel nie żyje - największy moralny kompas grupy (pozdro Tokar ) odpadł i może grupa zacznie działać zamiast gadać. No i jeżeli sprawy potoczą się podobnie jak w komiksie (a wszystko na to wskazuje), to czeka nas naprawdę emocjonująca druga połowa sezonu. Już nie mogę się doczekać!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
The Walking Dead skończyłem oglądać gdzieś koło 10-11 odcinka trzeciego sezonu. Po prostu nie pasował mi ten cały wątek Gubernatora, który zajmował nieraz całe epizody, a więzienna lokacja to była totalna porażka. Czwarty sezon znam na razie głównie ze streszczeń kumpla, bo zdążyłem obejrzeć raptem pierwszy odcinek, aby stwierdzić, że poprawy nie ma, a cała akcja opiera się na przemożnie nudnej gadaninie, nie wspominając już o tym, że do niczego nie prowadząc - ot, takie zapychacze.

SPOILER
Skoro jednak wreszcie wyszli z tego nudnego więzienia i według Twoich słów Med, zamierza dziać się coś ciekawego, to chyba spróbuję powrócić. W każdym razie dla mnie najlepsze były dwa pierwsze sezony - pierwszy, bo drużyna musiała cały czas zmieniać miejsce pobytu, więc akcja rozwijała się w całkiem dobrym tempie, dopiero zaczynaliśmy poznawać główne postacie, a do tego fabuła początkowo skupiała się na genezie wirusa, który zmienia ludzi w zombie (szkoda, że później zostało to porzucone). Drugi zaś trzymał w napięciu, dzięki rosnącemu konfliktowi między Rickiem a Shanem, którego zakończenia nie mogłem się doczekać oraz wcale nie takiej złej lokalizacji - wolę farmę Hershela od monotonnie szarych murów więziennych.
Odpowiedz

Idealnie odzwierciedla co czuję odnośnie tego serialu. ;P
Odpowiedz
SPOILER

Bardzo dobrze, że ruszyli tyłki. Serial stawał się statyczny i w ogóle mnie nie intrygował. Jakoś nic się nie działo. Wątek gubernatora też jest nudny. Wolałbym skupić się bardziej na dalszym odkrywaniu przyczyn plagi, może jakieś wątki z innych krajów itd. No i mam nadzieję, że Rick i Carl zginą. Mega irytujące postaci.
Odpowiedz
U mnie przygoda z TWD skończyła się tak naprawdę po drugim sezonie, jakoś pierwszy odcinek trzeciego mnie nie zachęcił. Nudne się to zrobiło jak... flaki z olejem
Odpowiedz
SPOILER
Po cichu liczę, że po utracie córki i bezpiecznego więzienia, Rick przestanie bawić się w ciepłe kluchy i wróci ten skurwiel z pierwszej połowy trzeciego sezonu. Do cholery, to jest postapokalipsa, gdzie nie ma miejsca na etykę czy kompromisy. Och... więcej takich akcji poproszę!

Odpowiedz
Ten cały pomysł z przytułkiem w więzieniu mierził mnie niezmiernie.

SPOILER
No ale roznieśli to miejsce czołgiem więc moze znowu akcja się nakręci. xD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja wam mówię - będą smęty, trochę sieczki i potem znowu smęty. Zupełnie nie wiem, czemu autorzy serialu postanowili nawrzucać tam tyle rozterek Ricka i serial akcji zamienić w dramat psychologiczny. Ja wiem, że w obliczu takiej apokalipsy ludzi ogarnia rozpacz i bezradność, ale ta brzydka gęba Ricka, gdy płacze, jest odstręczająca;p
Mam nadzieję, że szybko pojawi się Abraham, Ezekiel i Negan. Wtedy będzie wesoło.
Odpowiedz
← Nowości

Nowy plakat drugiej części 4. sezonu The Walking Dead! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...