[BGI] Minsc

Jeśli dobrze pamiętam tam są 3 jaskinie miłego szukania.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Gdzie w twierdzy gnoli jest Dynaheir!Przeszukałem całą twierdzę i jej nie ma!
Odpowiedz
Siedzi w której z dziur (dołów, czy jak to tam nazwać) do których musisz zejść żeby ją zobaczyć.
Odpowiedz
Minsc najlepszym rycerzem....matko....kto takie plotki puszcza....???? to już Khalid jest dużo lepszym zbrojnym na wyższym poziomie...nie mówiąc o Kegainie i Kivanie...a co do wyższości zwykłych wojów nad np w/z...to bym polemizował...według mnie lista najlepszych zbrojnych w BG1 to po kolei;Coran i Kivan bo łuki w jedynce są potegą...potem Yeslic..połaczenie woj/kaplan jak się umie nim grać to chyba lepszego czołgu nie ma...Kegain...niezła kondycha do walki w zawarciu. Ajantis całkiem calkiem Paladyn...Khalid gdyby miał trochę lepszą siłe....Minsc niestety wekeiry są w 1 słabe..a miecze dwureczne powolne..i dostaje przez to dużo obrażeń...i ta kobitka nie pamietam imienia..ale miała baaardzo mało punktów zycia...więc walka w zwarciu odpada...oczywiscie ta lista jest moją osobistą prefrencją i możecie sie z nią niezgadzać
Odpowiedz
każdy wój jest przydatny w BG1, tej czarodziejki to się pozbyłem tak że ich odłączyłem, ją gdzieś w lesie zarżnąłem i wziąłem Minska. Było o dziada w teamie mniej.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
No z pewnością macie racje, ale Minsc ma naprawdę sporo Siły (nie wiem jak inni) i ogólnie jest bardzo fajny (a magowie, również są bardzo przydatni)

Odpowiedz
zamiast minsca o wiele lepiej wziąć kagaina lepszy czołg a minsc w 1 ja wiem można na upartego by go wziąć jeśli ktoś go lubi a jeśli nie to można go olać co do dynaheir to już o wiele lepszy jest xan
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Dynaheirę załatwiłem na miejscu, a na Xana nie miałem miejsca, jedyne osoby, które mogę zmienić na inne to Khalid i Minsc (na lepszych wojów).
A gdzie znajdę Kagaina ??? Bo chyba lepiej mi się przyda wój od łowcy, choć z drugiej strony minc ma naprawdę duuuży udźwig, co jest jego sporym plusem (zresztą Kivan też )

Odpowiedz
ma spory udziwg ale...jak walczy woolnym mieczem dwurecznym w bg1 są kiepskie dosyć te miecze..to nie ma dodatkowych punków od tarczy do klasy pancerza...juz nie mówiac o mizernych rzutach na odpornosci...krasnoluda znajdziesz na bergoście zaraz w pierwszych domach po lewej stronie jak wchodzisz od północy mapki..
Odpowiedz
tylko że z kagainem jak go przyłączysz musisz wykonać quest polegający na znalezieniu tam wraków karawany którą podróżował syn entara( ja miałem jakiegoś buga i nie mogłem tego questa wykonać więc kagain czasem sie odłączał)
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ja bym go przyłączył, tylko gdybym wiedział, że jest dobry a z tego co mówicie to nie jest takim super wojem

Odpowiedz
kto kagain? stary kagain jest jednym z najlepszych wojów jak dla mnie lepszego blokera nie znajdziesz może nie ma udźwigu jak kivan lub minsc za to oni nie mają takich rzutów przeciw magii ani kondychy takiej jak on
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
jest bez wątpienia najlepszym wojem do walki wręcz!bierz w ciemno jak lubisz czolgi z dobrym toporem:)
Odpowiedz
Ja tam lubię mieć drużynę zbudowaną z "harcerzyków" a niektóre Wasze postacie mi że tak powiem, nie odpowiadają do końca z jasnych przyczyn
Moja drużyna w BGI składa się jak dotąd z bohatera głównego (porządny woj) + Minsc (cenię jego siłę itd, a poza tym lubię tę postać ) + Khalid ( zwykle idzie jako mięso armatnie) & Jaheira (uzdrowiciel) trio, ta Dynaheir (jedyny, ale za to dobry mag) + Imoen (jako wsparcie złodziejsko-łucznicze). I tyle.
Przechodzę tę grę po raz drugi (pierwszy raz to było jakieś 4lata temu i doszedłem tylko do questa z kopalnią) i jestem zadowolony ze składu mojej drużyny.

Pozdrawiam
Minsc jest OK

Odpowiedz
To weź Yeslica zamiast Khalida i Kivana zamiast Minsca i wtedy masz całkiem niezły team dobrej drużynki;)
Odpowiedz
Eee... najlepszy jest Minsc i Boo... Ja sobie przeszedłem BG w składzie: Ja (mag), Minsc, Khalid, Jaheira, Imoen, Yeslick...

Xan też jest spoko... Jego podejście do życia jest zupełnie tak samo optymistyczne jak moje.
Odpowiedz
Minsc...najlepszy...hmm kosmiczny chomik to jeszcze rozumiem...ale Minsc?? Xan jest świetny te jego teksty są po prostu urocze...( "i tak wszyscy zginiemy....)";)
Odpowiedz
Nie... Minsc nie jest fajny (w przeciwieństwie do chomika ;] ), przyłączyłem go tylko po to żeby zabrać mu miecz i sprzedać go
Odpowiedz
Zawsze żałowałem że nie można mu wsiąść w żaden sposób chomika .
P.S. Chomik wymiata .
Odpowiedz
Ale czym byłby jego chomik bez jego tekstów ???
Pasztecikiem ??

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Minsc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...