Recenzja książki pt. "Krew stracharza" na GE!


okładka, krew stracharza

Drodzy czytelnicy! Mam wielką przyjemność ogłosić, że wraz z tą chwilą na Game Exe pojawił się kolejny artykuł. Wszystko za sprawą wydawnictwa Jaguar, które umożliwiło mi przeczytanie i zrecenzowanie książki pt. "Krew stracharza". Jeśli zastanawiacie się, co tym razem naszykował dla nas Joseph Delaney, przeczytajcie świeżutką recenzję i przekonajcie się. Serdecznie zachęcam!

"Jeśli coś ma się szybko skończyć, to na pewno nie cykl "Kronik Wardstone", bowiem obecnie mam przyjemność recenzować część oznaczoną cyferką 10 pt. "Krew stracharza", a w planach wydawniczych brylują już trzy kolejne tomy. Jak przystało na starego wyjadacza świata, w którym główne role odgrywają stracharz, Tom, Alice i Grimalkin, z radością wziąłem się za lekturę, by przekonać się, co tym razem naszykował dla czytelników Joseph Delaney."

Czytaj dalej...

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Witam... Właśnie jestem w trakcie lektury 'Krwi stracharza' i mam ogromną prośbę, gdyż trafiłam na wybrakowany egzemplarz... Czy ktoś mógłby w jakiś sposób udostępnić wyraźne zdjęcie strony 185...?
Odpowiedz
← Nowości

Recenzja książki pt. "Krew stracharza" na GE! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...