[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka

Jak zjem kolację, to powiem, że mi wszystko jedno, tylko chcę mieć łopatologicznie wytłumaczone co gdzie i jak
Odpowiedz
No to https://www.evolvehq.com/welcome

[Dodano po 3 minutach]

Potem klikamy Home w lewym górnym rogu:



Preferences, features:



I zaznaczamy wszystkie ficzery. Najważniejszy stąd jest party system. Potem musicie obaj odpalić na chwilkę homm3, żeby evolve zarejestrowało, że go macie. Potem tworzymy party, ustawiamy grę i można grać. Teoretycznie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Spoko, Crowella już mam, czekamy na Ciebie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nic z tego nie rozumiem.

[Dodano po 2 minutach]

Mój nick jest wielce oryginalny - Wiktul. Ale i tak zbywam teraz, będę w ciągu godziny.
Odpowiedz
jak co to tam mi już pisz żebym szybciej zareagował
Odpowiedz
wpisuję Twój nick i nic nie znajduję
Odpowiedz
No bo Crowell to noob...
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Już ich połączyłem w jednym party, teraz tylko ostateczne czekanie na Wiktula i pojedynek się rozpocznie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
...... Damn it.

[Dodano po 6 minutach]

Super, minęliśmy się z Corwellem w drzwiach -_- Do diabła. Ktoś w takim razie chętny na nockę, skoro JUŻ WRESZCIE jestem?
Odpowiedz
Ok, odpalam

Corwell - wielkie SORY za nieobecność, czynniki nie do końca zależne ode mnie wyrwały mnie od kompa akurat wtedy, gdy przyszedłeś, a wyszedłeś 2 minuty przed moim powrotem -_- Więc mamy remis w nieobecnościach. Zgadujmy się na jutro na tę samą porę. Na 100000% będę. Jeśli jednak wejdziesz teraz - pisz na gg, siedzę do późna.

[Dodano po 2 godzinach]

Jednak gotowe mapy mają swój urok

Pierwszy sparring z zurikatą wyglądał tak:
- pojechałem na południe
- z krzaków nad zamkiem wyjechał zurikata, zaatakował. Broniąc się heroicznie jedną wieżyczką i 4 demonami wybiłbym jego armię, gdyby jego pozbawiona balistyki balista wreszcie nie trafiła w tę wieżyczkę
- skończył się pierwszy tydzień - koniec

Drugi sparring, na dużej mapie:
- nie mamy żadnej kopalni
- zurikata ma już trzy zamki, wszystkie są Cytadelą
- skończył się pierwszy tydzień
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia piątek, 4 października 2013, 01:33 napisał

- nie mamy żadnej kopalni


Oj, chyba zapomniałem Ci powiedzieć Ja już swoje znalazłem
Odpowiedz
Okej, kolejny sparringowy spektakularny wpierdziel 2 miesiące tuła się człowiek w poszukiwaniu jednego choćby artefaktu, czegokolwiek wartościowego, a tu:
- Zurikata wyjeżdża z portalu tuż pod moim zamkiem (czy to już gdzieś było...?)
- 1 dnia nowego tygodnia (a mojego wciąż 7 poprzedniego...) wykupuje za free całą moją armię w pustym garnizonie (poprzedni tydzień był plagą)
- mój jedyny heros rzuca się desperacko i całą armią nie może zniszczyć bazyliszka

Wnioski:
1. No luck today
2. Losowe mapy śmierdzą

A turniejowego Corwella wciąż brak. Kiedy druga runda?
Odpowiedz
Górną belką był Matt i Arcodes, którzy zawalczyć mają w poniedziałek. Ponieważ jestem w weekend, myślę, że możemy poczekać na nich do tego poniedziałku do północy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
W razie co mogę wystąpić w Turnieju z ławki rezerwowych. Nie spodziewałem się, że będę mieć tu tak szybko normalnego neta, więc jak coś - jestem w obwodzie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To możesz za mnie Tamer, bo ja walczę z problemami natury techniczno-życiowej i nie dam jednak rady wziąć udziału
Odpowiedz
Dziękuję Tokar'ze za oficjalne info

Tamc. - ja nie mam nic przeciwko abyś zastąpił Tokar'a, więc jeśli organizator się zgodzi możemy grać
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...