[GII] Kim według ws był najłatwiej przejść gre??

Niby to Magiem Ognia jest najtrudniej a ja wam powiem że nie ;d jechałem każdego na Dworze Irdorath a przedtem ubiłem wszystkich wokoło zamku Starą dobrą Runą " Burza Ognia "


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 07:44 napisał

Niby to Magiem Ognia jest najtrudniej a ja wam powiem że nie ;d jechałem każdego na Dworze Irdorath a przedtem ubiłem wszystkich wokoło zamku Starą dobrą Runą " Burza Ognia "


Oczywiście, że na wyższych poziomach mag jest wyjątkowo prosty i walka nim nie wymaga za dużego myślenia (jeżeli ktoś nie chce), ale na pierwszych poziomach jest on dość słaby, a poza tym dojście do klasztoru, ofiarowanie owcy 1000sz też nie jest takie łatwe (ale swoją drogą, to ciekawy aspekt fabularny był).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 10:28 napisał

Oczywiście, że na wyższych poziomach mag jest wyjątkowo prosty i walka nim nie wymaga za dużego myślenia (jeżeli ktoś nie chce), ale na pierwszych poziomach jest on dość słaby, a poza tym dojście do klasztoru, ofiarowanie owcy 1000sz też nie jest takie łatwe (ale swoją drogą, to ciekawy aspekt fabularny był).


No tak ale jeśli ktoś ma , a raczej teraz to już ponad połowa graczy ma dodatek NK to jest jeszcze przyjemniejszy sposób oprócz 1000 gold i owca Można odzyskać posążek Darona od goblinów i już masz zapewnione wejście do klasztoru.


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
UlU-MULU ale tu chodzi o podstawową wersje gry, a nie o noc kruka.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morton24 dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 13:30 napisał

UlU-MULU ale tu chodzi o podstawową wersje gry, a nie o noc kruka.


No tak w podstawowej części Gothic 2 to naprawdę jest trudno wejść do klasztoru no chyba że się zostanie kowalem Harada i będziesz wyrabiał pełno broni to około 30 min wyrabiania takich broni to 50+ czyli ponad 10 tysięcy gold no ale wbicie porządnego lvla magiem ognia bez nocy kruka to jest bardzo ciężko zwłaszcza że z NK zżera ci mnóstwo many bo jej masz mało mimo że tam z 5 lvl wbiłeś a bez NK to w ogóle jest ekstremalna trudność


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
Najlatwiej jest paladynem oto powody:
Walczysz i mieczem i magią
Łatwo zostajesz paladynem
Masz najlepsze zbroje w grze i nienajgorszą broń
Dostajesz za darmo zbroje, miecze i runy pala
Masz łatwy dostęp do miejsc niedostępnych dla łowcy czy maga
Posiadasz ( po jakimś czasie) bardzo potężne runy

Ktos może podac więcej argumentów do jakiejkolwiek innej postaci? Chętnie poznam opinię innych poto właśnie jest to forum czyż nie?
Odpowiedz
← Gothic

Kim według ws był najłatwiej przejść gre?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...