Ulubiony bohater?

Może i nie będę oryginalny, ale postacią, którą bardzo lubię jest Elminster. Jako, że jestem na co dzień ze światem Faerunu, w grach RPG mam też styczność z Elminsterem. Choć nigdy nawet nie odważyłem się prowadzić tej postaci bardzo mi się spodobala. Są też krótkie wzmianki w wielu książkiach, które świetnie dodają tajemniczej aury ów bohaterowi.
Odpowiedz
A moją jest Buka z Muminków

Była sroga, groźna, miała ujmujący wyraz facjaty i w ogóle całą posturę, woda zamarzała przy niej, jak się pojawiała w odcinku to wspaniała muza leciała, taka psychodeliczna wręcz, a wśród szeregów muminów pojawiał się paniczny strach zmiksowany z klaustrofobią i niesmakiem do życia....

Może ktoś pomyśli że żartuję i polew sobie sieję - nic bardziej mylnego...
Zawsze gdy po randce w ciemno zasiadałem w piątki przed TV, całym sercem pałałem żądzą
zobaczenia Buki....bo w nie każdym odcinku była, taki special guest.
Eh aż mi się łezka zakręciła przez te wspomnienia.....to se ne wrati !!!

Pozdro & Peace
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
No tak muminki... Niektóre akcje rzeczywiście były tam mocno psychodeliczne. Dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by zrobić gry o nich. RPG w świecie hatifnatów
Odpowiedz
Nie wiem, czy wiecie, ale teraz muminki znowu lecą na dobranockę. Żeby nie było, mam młodsze siostrzyczki, które je oglądają. Stare, dobre czasy Ale rzeczywiście, buka była najlepszą postacią w bajce i zawsze się jej bałem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja zaraz Wam powiem coś z czego pewnie będziecie mieli niezły ubaw.

Bałem się Buki ! Uwielbiałem Muminki (jakieś 3-4 lata miałem), ale jak się tylko pojawiała lodowa pani chowałem głowę po poduszkę lub za mamę i ciągle pytałem "poszła już?". Heh, świetne czasy dzieciństwa.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ekhtelion - włacha...mogliby coś zrobić...szkoda że np w Oblivionie nie ma rasy Buki...
albo można by się nią stawać po zarażeniu - cos jak wampiry...hyhy ale by było...
Bukowe czary, Bukowe zbroje, bukowe lasy... ciekawe jak by dialogi wyglądały...

- łyyyyyychyyyyyy
-Ok take look at my stuff, the best prices in Cyrodil
- łyyyyyyyyychy
- Sorry you dont have enough gold
- łłłłłłłłłyyyyyyy?
- Ok, i give you this for free....
- aaaaaaaaaajt !!!!!!!! hłyyyyyyyy!!!!!!!! (beeeeeeeeek)
- Tell your friends about me


(You have another Buka`s level, you should rest and think what you learn...)

Peace & Pozdro
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Cytat

buka była najlepszą postacią w bajce i zawsze się jej bałem.

hehe znalazłem to w necie...
Buka
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Obecnie moim ulubionym bohaterem jest Czesio z Włatców Móch. Baj, baj maszkaro!

Odpowiedz
Noo Buka był niezły. Ven'Diego znalazł niezłe zdjęcie buki. Pol ecam!!!
Odpowiedz
Moim ulubionym bohaterem był książę Iktor oraz Toddy z Gumisiów. Patrze z odrazą na te nowe bajki, pełne przemocy itd. Gdzie ta radość z oglądania ładnej bajki
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Postać z gry:
Yoshimo - udręczona dusza, zmuszona do niegodziwego postępowania. Kiedy na Promenadzie oddawałem jego serce w świątyni powiedziałem, że to był przyjaciel.

Z książki:
Może Artemis, może Jarlaxle za próbę uczłowieczenia, cóż za ironia, swego kompana.

Z filmu:
Ksiądz z "U Pana Boga za pieckiem" taki swój chłop, co starał się dla ludzi

Z serialu:
"Lost" - John Lock, "Earth 2" - Alonzo Solace z deko nawiedzone postacie
Artzan Verolite (1904)

Odpowiedz
Z książek: Regis, rzecz jasna. Wampi (lubię wampy ), postac bardzo ciekawa i humorystyczna.
Z filmów: Kapitan Jack Sparrow ;p
Z gier: Eno Hlaalu z TES II: Morrowind. Taki miły staruszek. Pomińmy, że był arcymistrzem gildii zabójców
Odpowiedz
Zgodzę się z Quarmugiem że Gumisie były świetną bajką

Co do serialu to mi się podobał Jack Shephard. Taki urodzony przywódca.

Co do filmu to Will Turner z piratów.

Co do książki to podobał mi się Gollum z trylogii. Sam nie wiem czemu. Chyba było mi go trochę żal...

A co do gry to polubiłem Aribeth z NwN

No i to by było na tyle.
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Moim ulubionym bohaterem zawsze był i będzie Batman. Czemu? Bo nie ma jakiejśtamekstraodjechanejwkosmosupermocy![to adminów, to tak specjalnie;)]Walczy ze złem z własnego wyboru, przy użyciu najnowszych technik. Ale nadal pozostaje tylko człowiekiem. Ponadto chyba budzi największą grozę z komiksów Marvela. Prawdziwy, bo nie jest supermanem. Tak naprawde Superman nie jest bohaterem, zlewa to wszystko bo wie że nic mu się nie stanie. Odbijają się od niego kule i takie tam. To tyle.
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
← Inne

Ulubiony bohater? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...