[GI] Mody!

Mam ochotę ściągnąć z waszej strony kilkanaście modów dotyczące gothica, więc mam pytania. Gdzie je wkleić i czy robić jakieś kopie? Czy jak zainstaluje moda to np. coś może zniknąć albo usuną sie dialogi? Czy można zainstalować kilkanaście modów i np. jest z drogowskazami i osobny z ładnym niebem czy jeden nie wyłączy drugiego albo gra mi sie nie uruchomi?Czy do Dirruca (prawdopodobnie napisałem źle) tego jakby dodatku do gry można ściągnąć spolszczenie i czy opyla sie go mieć ( poprosił bym o kilka screenów jeśli można)
Odpowiedz
Co do uruchamiania potrzebny Ci jest Player Kit - taki programik przez który uruchamia się mody. Zniknąć nic nie powinno chyba że jakiś mod ingeruje w grę, ale wtedy zazwyczaj wystarczy go wyłączyć. Także powinno się kilka modów dać uruchomić (no chyba że zmieniają to samo ). Diccuric tak się składa że u nas jest po polsku. Tutaj też jest temat o nim
Odpowiedz
Wklejać nie będziesz musiał ponieważ większość modów ma instalator. Jeżeli nie ma to sugeruj się końcówką nazwy pliku i patrz w odpowiednich folderach na końcówki(np. .vdf) to bardzo pomaga.

ps. sporo modów do g1 jest na stronie www.gothic.phx.pl
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
Co do grafiki w Diccuricu to jest taka sama jak w G1 (a może nawet jest trochę poprawiona), świat równie ładny i dopracowany, ogólnie jest równie fajny jak Gothici, a co do modu z ładnym niebem to powinien działać z Diccuriciem, bo nie ingeruje w główny kod gry (jak to się ktoś kiedyś na jakimś forum wyraził, i tak nie wiem o co w tym chodzi ale fajnie brzmi ).
PS Matill, w regulaminie GE czytałem, że pisanie adresów for konkurencyjnych (o fantastyce, [c]RPG itd.) jest niedozwolone bez wiedzy i zgody moderatora/admina
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Bedrohung jak go zainsalowac
Odpowiedz
Napisaliście,że Diccuric jest po Polsku to czego mi po niemiecku nawijaja?Grę sciagnalem u was....
Odpowiedz
A ściągnąłeś spolszczenie?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
A gdzie to spolszczenie jest?Bo u was nie ma...
Odpowiedz
ok ściagnąłem spolszczenie i znowu problem.Jak nie miałem spolszczenia to gra chodziła spox.Jak zainstalowałem spolszczenie wziąłem Nowa gre to mi ja wczytało i była inna mapa a mogłem sterować Bezimiennym.Wokół nie było nikogo tylko mogłem sobie po mapie spacerować.Co robić?
Odpowiedz
Spróbuj zrobić reinstalkę diccurica albo najlepiej całego gothica. Jeżeli to nie pomoże to poszukaj innej wersji tego spolszczenia bądź samego diccurica. Kombinuj a Ci się uda .


Odpowiedz
Właśnie, jest? też bym sobie pograł w MT
Odpowiedz
ja mam dwa pytania jak sie obslugiwac player kit'em i skad sciagnac gothic mroczne tajemnice????????????

Odpowiedz
← Gothic

Mody! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...