Mody! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wortalik,
ja mam dwa pytania jak sie obslugiwac player kit'em i skad sciagnac gothic mroczne tajemnice????????????

diego19,
Właśnie, jest? też bym sobie pograł w MT
Xardas 2006,
Ej jest może już dubbing polski do MT?
Archol,
Spróbuj zrobić reinstalkę diccurica albo najlepiej całego gothica. Jeżeli to nie pomoże to poszukaj innej wersji tego spolszczenia bądź samego diccurica. Kombinuj a Ci się uda .
Gość_Guest*,
ok ściagnąłem spolszczenie i znowu problem.Jak nie miałem spolszczenia to gra chodziła spox.Jak zainstalowałem spolszczenie wziąłem Nowa gre to mi ja wczytało i była inna mapa a mogłem sterować Bezimiennym.Wokół nie było nikogo tylko mogłem sobie po mapie spacerować.Co robić?
Gość_Guest*,
A gdzie to spolszczenie jest?Bo u was nie ma...
Raphagorn,
A ściągnąłeś spolszczenie?
Gość_Guest*,
Napisaliście,że Diccuric jest po Polsku to czego mi po niemiecku nawijaja?Grę sciagnalem u was....
Gość_Guest*,
Bedrohung jak go zainsalowac
Raphagorn,
Co do grafiki w Diccuricu to jest taka sama jak w G1 (a może nawet jest trochę poprawiona), świat równie ładny i dopracowany, ogólnie jest równie fajny jak Gothici, a co do modu z ładnym niebem to powinien działać z Diccuriciem, bo nie ingeruje w główny kod gry (jak to się ktoś kiedyś na jakimś forum wyraził, i tak nie wiem o co w tym chodzi ale fajnie brzmi ).
PS Matill, w regulaminie GE czytałem, że pisanie adresów for konkurencyjnych (o fantastyce, [c]RPG itd.) jest niedozwolone bez wiedzy i zgody moderatora/admina
matill,
Wklejać nie będziesz musiał ponieważ większość modów ma instalator. Jeżeli nie ma to sugeruj się końcówką nazwy pliku i patrz w odpowiednich folderach na końcówki(np. .vdf) to bardzo pomaga.

ps. sporo modów do g1 jest na stronie www.gothic.phx.pl
Wojownik ADANOSA,
A jak klikam aby ściągnąć to mi sie taka strona włącza ( wczoraj tego nie było) http://www.progreso.pl/ czy da sie to jakoś usunąć?
Nazin,
Co do uruchamiania potrzebny Ci jest Player Kit - taki programik przez który uruchamia się mody. Zniknąć nic nie powinno chyba że jakiś mod ingeruje w grę, ale wtedy zazwyczaj wystarczy go wyłączyć. Także powinno się kilka modów dać uruchomić (no chyba że zmieniają to samo ). Diccuric tak się składa że u nas jest po polsku. Tutaj też jest temat o nim
Wojownik ADANOSA,
Mam ochotę ściągnąć z waszej strony kilkanaście modów dotyczące gothica, więc mam pytania. Gdzie je wkleić i czy robić jakieś kopie? Czy jak zainstaluje moda to np. coś może zniknąć albo usuną sie dialogi? Czy można zainstalować kilkanaście modów i np. jest z drogowskazami i osobny z ładnym niebem czy jeden nie wyłączy drugiego albo gra mi sie nie uruchomi?Czy do Dirruca (prawdopodobnie napisałem źle) tego jakby dodatku do gry można ściągnąć spolszczenie i czy opyla sie go mieć ( poprosił bym o kilka screenów jeśli można)
Wczytywanie...