Zdjecia forumowiczow

Ale miałem ubaw czytając pierwsze 20 stron tego topicu. Eh, wspomnienia
Odpowiedz
Patrzcie, kto do nas zawitał Fakt, po 6 latach ubaw jest nieziemski, ale czasem czytając to, aż chce się spalić ze wstydu człowiek


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Szajt, Ty za to od tych prób bycia złośliwym strasznie gówniarzejesz ; p Jeśli dziewczyna woli być brzydka niż zadawać się z Tobą... To naprawdę krucho ; d

Dałabym jakaś fotę, ale w sumie wszystkie takie niecenzuralne ; p
Odpowiedz
Od kiedy złośliwość ma coś wspólnego z dorosłością czy gówniarstwem? Są ludzie z natury złośliwi i są ludzie milutcy jak puchate króliki. A Szas po prostu odpowiadam pięknym za nadobne, toteż nie uważam, że jest krucho Przeciwnie, jest świetnie.
Odpowiedz
W sumie aktualne - boom.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
*Zakrywa oczy świnkom* Jezus Maria!
Odpowiedz

Cytat

A Szas po prostu odpowiadam pięknym za nadobne, toteż nie uważam, że jest krucho


Chyba pięknym za to, że się z Tobą nie komunikuję gdyż sugerujesz mi rzeczy, które w Twych oczach wydają się prawdą ;') aczkolwiek nie są one Twoją sprawą, nawet gdyby... były lub są :>

Tamcio, piona! Nadajesz się na sąsiada w zacnych Katowicach
Odpowiedz
Magnat w okularkach, ratuj się kto może
Odpowiedz
To bardziej Jezus czy bardziej Maria?

A Tobie Kress daję 10% (nie 20%, jak jest w regulaminie) za brak szacunku dla innego użytkownika. Nie ten temat i nie ta forma - o swoich prywatnych sprawach rozmawiajcie sobie na GG. Skończcie proszę, Shas - Ty też, bo za OT też % są.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Od kiedy złośliwość ma coś wspólnego z dorosłością czy gówniarstwem?


Od kiedy ta złośliwość jest na gówniarskim poziomie ; ) Poza tym to nie ten temat, tak samo jak nie temat na wasze docinki, których niekoniecznie wszyscy chcą być świadkami : p

Zdjęcie. ; p
Odpowiedz
20 zł, bodajże, a bobas to istny mistrz drugiego planu. Skasował mnie, yo.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tamc. ani Jezus ani Maria, bo wyglądasz jak przypieczony, ale niedokładnie oskubany z pierza, wychudzony kurczak.
Odpowiedz
W Twoich ustach to komplement.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
W ogóle Tamcio, Ty mi strasznie przypominasz na niektórych zdjęciach Davida Guette ;'p
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...