Zdjecia forumowiczow

Nic trudnego. Potrzeba Ci tylko troche wolnego czasu. Wrzucil bym wiecej zdjec ale wszystkie mam w takim duzym rozmiarze, jak ktos ciekaw to zapraszam na fejsbuka ; ).
Odpowiedz
Wybacz, ale zainspirowała mnie troszkę okładka pierwszego Terminarza Świata Dysku, a Twój awek doskonale się nadaje... Tak jak zdjęcie Strażaka z Polconu... xD Val, buziaczki ;*
Odpowiedz
Koniec roku! Z okazji szykującego się przedstawienia ;p .
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Niewiele się zmieniłeś od Polconu.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Maeeg. Dalej masz ten dziwny, obleśny uśmiech, który mi się kojarzy z wakacyjną wspinaczką w starych kamieniołomach ;'p

A to: http://img13.imagesha...zdedykacja.jpg już jest perfidne i podłe molestowanie na GG! Upubliczniam, może pójdziesz siedzieć ;'p
Odpowiedz
Ja tam jego obleśnego uśmiechu nie pamiętam [może i dobrze, że się tak do mnie nie uśmiechał...], za to pamiętam spokojnego i potulnego Maega, szczególnie w obecności siostry. ;D
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
aleś dzioba zrobiła ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Eni, Krowa robi taką minę jak tylko słyszy o swoim gatunku. Musiałam jej wytłumaczyć skąd pochodzi. Była zszokowana.
Odpowiedz
Niecodziennie się słyszy, że jest się adoptowanym dzieckiem świnko-krowy ;'p
Odpowiedz
Shas, im mocniej się ode mnie odcinasz, tym jesteś brzydsza. To klątwa za Twoją niewdzięczność, wiesz?
Odpowiedz
Skarpetki mają świnki na sobie! Mam jeszcze zebry, krówki (3 różne pary), żyrafy, kotki, jeszcze inne ze świnkami i chyba pingwiny. Nie mogę znaleźc żadnych ze świnkami morskimi. Ale zbieram na trampki ze świnkami morskimi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia wtorek, 20 lipca 2010, 14:51 napisał

Skarpetki mają świnki na sobie! Mam jeszcze zebry, krówki (3 różne pary), żyrafy, kotki, jeszcze inne ze świnkami i chyba pingwiny. Nie mogę znaleźc żadnych ze świnkami morskimi. Ale zbieram na trampki ze świnkami morskimi.


Są trampki ze świnkami?
Też takie chcę!
Odpowiedz

Cytat

Shas, im mocniej się ode mnie odcinasz, tym jesteś brzydsza. To klątwa za Twoją niewdzięczność, wiesz?


Mówi się trudno, wolę być brzydka ;')
Odpowiedz
Proporcjonalnie do ogłady maleje chyba też sprawność umysłu, bo ta riposta nie była zbyt mocna
Odpowiedz
Jakoś będę musiała z tym żyć, sądzę, że dam radę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 20 lipca 2010, 20:37 napisał

Są trampki ze świnkami?
Też takie chcę!


Są! Za 50 funtów! Chcesz, podeślę ci linka!

Ogólnie zaabsorbowanie Shaski moim krowim monologiem było o wiele mniejsze, niż na to wygląda na zdjęciu.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...