Wszystkiego najlepszego...

Większej wiary w Lolth, popartej długimi próbami, z których wyjdziesz zwycięsko. No i czasu więcej, bo nikt pracujący nie ma go w nadmiarze
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z miesiąc temu mi wyświetliło iż ten dzień się zbliża (prawdopodobnie na gg masz nie ten miech). O mało nie pisząc przedwcześnie musiałem cierpliwie czekać. Wszystkiego dobrego Wiktul. Niech ci Forum lekkim będzie. Wielu sesji i dużo wolnego by jak najczęściej te wszystkie tematy nawiedzać. Oraz dzięki za cały trud czytania naszych wypocin (przynajmniej moich). Żyj długo. Niech Moc będzie z tobą. Jakiej by nie była barwy.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Żeby za Twojego panowania Gexe kwitło

Odpowiedz
I czego ja Ci mogę życzyć? Przede wszystkim zwycięstwa z moją skromną osobą w kultowego "hirołsa", a przy okazji zagrania partyjki we "dwójkę". (O "Warcrafcie" nie wspominam - bądźmy realistami ). Czego jeszcze? Na pewno wiele cierpliwości, zarówno do mnie jak i reszty redakcji związanej z naszym ciągłym lenistwem i nieporadnością, a zarazem żeby praca naczelnego sprawiała Tobie wiele satysfakcji i radości*. I wiele innych bzdur, o których nie chce mi się już pisać

100 lat Wiciu!

* Co za bzdety, ja je*ię! \"\"
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Wiciu Przyjemnego panowania, radości z opierniczania () i spełnienia najskrytszych marzeń!
Odpowiedz
Jak zwykle poruszacie mnie dogłębnie (bez podtekstów seksualnych) swoją pamięcią i życzliwością Co do gg, to praktycznie zawsze we wszystkich okienkach pytających mnie o dane wpisuję jakieś lewe durnoty. I tak ONI mają już nad nami zbyt dużą kontrolę, nie ma co im ułatwiać zdobywania o NAS informacji

Co do piwek i innych drinów w łódzkim pubie Biblioteka - ktokolwiek tam zawita, niech daje mi znać lub pyta o mnie na miejscu, a nie pożałuje

Co do reszty - oby oby, dzięki dzięki, naprawdę bardzo mi miło się zrobiło
Odpowiedz
I żeby było jasne, są ludzie, którzy chcą Ci jeszcze złożyć życzenia. O tutaj!
Odpowiedz
Spóźnione najlepszego dla naszego naczelnego
Odpowiedz
Życznie twarzoksiążkowe?! Dla mnie?! Wooooow!
Odpowiedz
Strażniku, sto lat jeszcze stój na straży, tonę niech Twój portfel waży i byś zawsze umiał mieć siłę, zdrowię oraz chęć
Odpowiedz
Dołączam się do życzeń. Najlepszego!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wszystkiego naj naj naj ,ale to najlepszego strażniku

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Spełnienia marzeń, pomyślnych zdarzeń, zdrowia, pomyślności, pieniędzy bez liku oraz wszystkiego najlepszego Strażniku!
Odpowiedz
Także dołączam sie do życzeń dla Strażnika !!!!!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Strażniku. Niech ci forum radością będzie itp itd.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...