Wszystkiego najlepszego...

O ho, to liczą się podwójnie. Dzięki!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ajaj, spóźnione najlepszego Tamciu ;* Ale przecież czym jest takie małe spóźnienie w porównaniu do twojego nieumarłego życia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego panie Tamc. wybacz że spóźnione Zdrowia ,szczęścia i pomyślności oraz dużo artykułów dla Game Exe

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Bardzo, bardzo Wam dziękuję ;* I Wasze duszyczki będą zbawione!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A i ja się poniewczasie do życzeń, klątw i złorzeczeń dołączę, całą swą demoniczną życzliwością
Odpowiedz
Dziękuję, Wiciu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hassan' - wszystkiego najlepszego! Coby było na czasie, to niech twój dzielny magus w Baldurku wymiata swoimi czarami wszystkich od koboldów po wilkołaki, Drizzty i inne Shandalary i ginie jak najmniej
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Aby wszystko, co robisz, było równie zarąbiste, co Twa stara sesja forumowa w SW (choć bardziej dokończone )
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Hassana i Holdena. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych radości w życiu oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech wam się wiedzie panowie
:*

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Sto lat dla Hassana i Holdena Szczęścia i pomyślności, zdrowia i radości!
Odpowiedz
Dołączam się do życzeń dla starych dziadóf
Odpowiedz
Wiktulu, Wodzu nasz, przyjmij najlepsze życzenia! Obyś panował długo i miłościwie
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Najlepszego!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Najlepszego! Żeby twoje macki nigdy się nie plątały


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wiktul wszystkiego naj, naj,ale to najlepszego ci życzę Zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz samych radości

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...