[NWN1] Żelazodrzewo w III rozdziale

Nie wie ktoś jak można zdobyć Żelazne drewno, które jest potrzebne by zrobić fajną broń u kowala w III rozdziale??
Odpowiedz
Na pewno od druida Nyatara w Neverwinter jako nagrodę za uwolnienie zwierząt z zoo :lol: Ale chyba w dalszej części gry też jest szansa. Jak sobie przypomnę to dam znać.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Oj chyba nie ma szansy . Niestety wydaje mi się, że druid to jedyne miejsce, gdzie można zdobyć kawałek Żelazodrzewa. Polecam zabawę a aurorze i stworzenie malutkiego modułu, gdzie na podłodze leżałby kawałek Żelazodrzewa .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
jesli do zrobienia broni w 3 rozdziale jest wymagany jakis skladnik to jest on na 100 % dostepny w 3 rozdziale musisz poprostu poszukac ja niestety niemam pojecia gdzie, niebawilam sie zbytnio w robienie broni
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Hmmmmm...wydaje mi się, że w trzecim rozdziale miałam ten kawałek. Tylko już nie pamiętam gdzie go znalazłam. Gdyby NwN mi się nie zawieszało to bym sprawdziła.

P.S. Jaką broń chcesz zrobić?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Żelazodrzewo w III rozdziale - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...