Żelazodrzewo w III rozdziale - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Nazin,
Żelazne drewno jest jeszcze na pewno w czarnydrzewie w drugim rozdziale w wieży Karlata w jednym z pomieszczeń
Atis,
Hmmmmm...wydaje mi się, że w trzecim rozdziale miałam ten kawałek. Tylko już nie pamiętam gdzie go znalazłam. Gdyby NwN mi się nie zawieszało to bym sprawdziła.

P.S. Jaką broń chcesz zrobić?
Angela,
jesli do zrobienia broni w 3 rozdziale jest wymagany jakis skladnik to jest on na 100 % dostepny w 3 rozdziale musisz poprostu poszukac ja niestety niemam pojecia gdzie, niebawilam sie zbytnio w robienie broni
Rincewind,
Oj chyba nie ma szansy . Niestety wydaje mi się, że druid to jedyne miejsce, gdzie można zdobyć kawałek Żelazodrzewa. Polecam zabawę a aurorze i stworzenie malutkiego modułu, gdzie na podłodze leżałby kawałek Żelazodrzewa .
Hawkwood,
Na pewno od druida Nyatara w Neverwinter jako nagrodę za uwolnienie zwierząt z zoo :lol: Ale chyba w dalszej części gry też jest szansa. Jak sobie przypomnę to dam znać.
Pingiel,
Nie wie ktoś jak można zdobyć Żelazne drewno, które jest potrzebne by zrobić fajną broń u kowala w III rozdziale??
Wczytywanie...