Mapa!

http://www.frappr.com/gameexe Mapa użytkowników forum! Przyłącz się

Krótka instrukcja:
1. Wchodzimy na stronę: http://www.frappr.com/gameexe
2. Klikamy "Add Yourself"
3. W formularzu kolejno wpisujemy Nick, Miasto (trzeba kliknąć na: Not in the US? Click Here) bez polskich znaków po angielsku , Shoutout to taki niby komentarz, coś o sobie etc. I na końcu można załączyć zdjęcie. Później klikamy na Add Me!
4. Wpisuje się później tylko emaila i dwa razy hasło i Create Account.
Tyle :]
Odpowiedz
Wreście się ktoś wziął za ten ciekawy pomysł. Gratulacje Nazin !
Odpowiedz
No ja tam tylko 30 km od Nazinka mieszkam

Odpowiedz
Świetne! Niech najlepiej wszyscy z tego skorzystają i będziemhy wiedzieć gdzie kto mieszka...;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Fajnie, że tam Chełm jest w ogóle >.>
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ha dodalem tez siebie. Mam nadzieje iz wszyscy userzy sie tem zaloguja bylo by molo wiedziec cosik wiecej o sobie ;D

p.s jak narazie mieszkam najbardziej na Pn Polski
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Witam w gronie ludzi na mapie. GPS rządzi Implementować się, szybko, szybko.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dodałem już siebie, coś mi się zdaje że Rince najbliżej mnie mieszka ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Genialne ;]

@Olo - I kto jest teraz najbardziej na północy? No kto? :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja sam jak palec na razie... Wszędzie daleko i w ogóle... Najbliżej chyba do Gdańska. I do Warszawy. Smutne.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
nom widac blisko Medivha i Ola mieszkam Bardzo fajna mapa!
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Hehe. Genialne. Właśnie o coś takiego mi wtedy chodziło. Podejrzewam, że Chełm będzie Deunan.

Użytkownik Jakób napisał

Dodałem już siebie, coś mi się zdaje że Rince najbliżej mnie mieszka ;p

I tak będzie z 60 km .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mam blisko do Oli, olego (jak sie kurcze odmienia twoja ksywka?? ) i Meda. Fajno
Odpowiedz
Hej Hawk! Nie jesteś sam! :mrgreen: Moja siostra studiuje w Toruniu! :mrgreen: Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. :mrgreen:
(Kurna, musiałam się pochwalić)

Bieda, te google, nawet Golczewa nie ma.
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Nov 17 2005, 09:18 PM napisał

Hej Hawk! Nie jesteś sam! :mrgreen: Moja siostra studiuje w Toruniu! :mrgreen: Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. :mrgreen:
(Kurna, musiałam się pochwalić)


Hmmm.... a mogę wiedzieć na jakim wydziale? Może jest moją studentką? To byłoby po prostu kapitalne... Jakąż jesteśmy jednak globalną wioską...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Filologia angielska, hę? No cóż, trudno... niestety nie ta bajka. Co nie znaczy, że nigdy Twej siostry nie ujrzałem, bądź nie ujrzę. Tak się składa, że prowadzę z rzadka zajęcia w budynku Collegium Maius, w którym znajduje się katedra filologii angielskiej . Heh, to jednak niezły pomysł był z tą mapą... Stajemy się jedną, wielką rodziną
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
RaZielus, jesli to maiłbyc ten Kraków, o którym ja myślę, to coś Ci chyba nie poszło .

Mamy już 17 użytkowników. I to pokazuje ile osób mniej więcej systematycznie postuje na forum. Mało, (jeszcze jakieś) aczkolwiek (mi tu zostało ) bywało gorzej...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ty Hawk masz daleko? A co ja mam powiedziec...
Odpowiedz
Nic nie mów tylko wracaj do Polski. Bedzie bliżej.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Mapa! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...